محققان در پیدا کردن اثری از رمان coronavirus در بارسلونا فاضلاب نمونه از مارس 2019

محققان در اسپانیا پیدا کرده اند اثری از رمان coronavirus در فاضلاب نمونه های جمع آوری شده از بارسلونا در ماه مارس 2019 نه ماه قبل از اولین Covid-19 مورد گزارش شده در کشور است.

دانشگاه بارسلونا منتشر کرده است که یافته های آن در وب سایت خود را بیان کرد که اثری از ویروس یافت شد در فاضلاب جمع آوری شده در مارس 2019.

این تیم تا به حال شده است مطالعه نمونه های فاضلاب از ماه آوریل به منظور شناسایی جدیدتر شیوع رویترز گزارش داد. آن را پس از آن آغاز شده در حال اجرا آزمایشات بر روی نمونه های دوستیابی دور برگشت به عنوان ژانویه 2018.

این Covid-19 همه گیر شده است به ترسیم ووهان در چین در ماه دسامبر 2019. اما محققان دریافته اند اثری از رمان coronavirus در فاضلاب نمونه های جمع آوری شده قبل از وقوع.

اثری از ویروس یافت شد در نمونه های جمع آوری شده از بارسلونا در ماه مارس سال گذشته است. مطالعه را تحت بررسی دقیق قبل از آن تایید شده است.

اگر حضور ژنوم ويروس از تایید در اسپانیا, آن می تواند منجر به تغییرات در زمانی جهش این ویروس با توجه به گزارش.

محققان در اسپانیا قبلا دریافتند که این ویروس در حال حاضر در حال حاضر در بارسلونا در ماه ژانویه 41 روز قبل از اولین رسمی مورد گزارش شده بود به عنوان در هر انتخاب.

محقق از دانشگاه بارسلونا مطالعه آلبرت بوش گفته بود که تشخیص زود هنگام موارد می تواند به بهبود این کشور را Covid-19 پاسخ. این امکان وجود دارد که بسیاری از موارد باید تشخیص داده شده است به عنوان شایع آنفولانزا در این گزارش گفت:.

در اوایل این ماه, محققان در ایتالیا نیز پیدا کرده بود اثری از ویروس در فاضلاب جمع آوری شده در دسامبر 2019 از میلان و تورین قبل از این کشور گزارش رسمی خود اولین مورد بی بی سی گزارش داد.

در سطح جهان بیش از 9 میلیون Covid-19 مورد گزارش شده مرگ و میر بیش از 4.96 لاخ.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *