در ابتدا نیروی دریایی ایالات متحده را Littoral Combat Ship یا LCS شد کسب غرق.

ایده اصلی این بود به جای پیری ایالات متحده نیروی دریایی ناوچه با ارزان تر و سریع تر stealthier, nimbler کشتی جنگی است که می تواند به مقابله با طیف وسیعی از تهدیدات و قادر به عامل ها در هر دو اقیانوس باز و littorals به آبهای کم عمق نزدیک به ساحل.

نیروی دریایی اولین پیش بینی LCS در سال 2002 و کنگره تصویب اولین قرارداد در سال 2004.

دو نوع بودند در نهایت ساخته شده لاکهید مارتین آزادی-class است که سنتی هال و استقلال-کلاس, که ویژگی های آلومینیومی trimaran بدنه ساخته شده توسط Austal ایالات متحده آمریکا و به طور کلی دینامیک.

اما در این ماه نیروی دریایی اعلام کرد که چهار کشتی آزادی-کلاس طراحی هرگز مبارزه با. در عوض, آنها می خواهم بازنشسته به عنوان یک رسوا عهد به این واقعیت است که با وجود چندین دهه تلاش در کسب اصلاحات پنتاگون است که هنوز هم قادر به هدر رفتن میلیاردها دلار با عجله سلاح های توسعه بدون کافی تست.

برای اولین بار چهار کشتی در آزادی-کلاس از جمله استقلال, فورت ورثو کورونادودر حال حاضر تنزل به استفاده از به عنوان تست سیستم عامل برای اشکال زدایی مشکل برنامه.

در حال حاضر نیروی دریایی می گوید که ساخت این کشتی بین 6 و 12 سال مبارزه با قادر خواهد بود پرتاب پول خوب پس بد است.

“آنها در حال پیکربندی نشده مانند دیگر LCS و آنها نیاز به ارتقاء قابل توجهی, همه چیز از مبارزه با ساختاری به شما نام آن” گفت: عقب Adm. سفت Crites معاون دستیار وزیر نیروی دریایی برای بودجه در پنتاگون جلسه. “این هزینه برای ارتقاء آنها.”

این decadelong travails ناقص LCS برنامه به دست آورده کشتی توهین به نام مستعار “کمی پیش فرض کشتی” و درو افزایش خشم از اواخر سن. جان مک کین زمانی که او رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا.

“این Littoral Combat Ship … است تاسف و در عین حال همه بیش از حد معمول به عنوان مثال از دفاع کسب کج رفته,” مک کین برافراشته در دسامبر 2016 سنا شنوایی در سرریز هزینه و شکست خورده, رفع, خواستار LCS “اتهام کشتی جنگی” که “نمی تواند زنده ماندن مبارزه با دشمن محیط زیست است و در عین حال به آن نشان می دهد مهم ترین warfighting توابع.”

آنچه قرار بود به LCS انقلابی ایده بود که کشتی اجازه می دهد برای تعویض ماموریت بسته است. که به معنی معدن اقدامات متقابل سطح جنگ و جنگ ضد زیردریایی.

اما آنچه به نظر می رسید مانند یک ایده عالی در آن زمان تبدیل به یک 2 میلیارد دلار اشتباه است.

مفهوم ثابت بیاستفاده با ویژگی های و چالش های لجستیکی که نفی استفاده از پیمانه.

در آن زمان نیروی دریایی عمیق-sixed مفهوم در سال 2016 هزینه هر کشتی تا به حال بیش از دو برابر شده و از رقم 220 میلیون در هر کشتی به $478 میلیون و رو به رشد است.

منتقدان را متهم کرد که پنتاگون بود همان اشتباه آن را با F-35 joint جنگنده.

سکس با چشم انداز یک تک high-tech پلت فرم است که می تواند پیکربندی شده برای انجام ماموریت های متعدد و بالقوه برای پس انداز آنها استدلال نیروی دریایی رفت و همه در قبل از مفهوم آماده بود برای بار نخست. در انجام این کار نیروی دریایی نقض قانون کاردینال کسب که در پنتاگون طرز سخن گفتن است که شناخته شده به عنوان “پرواز قبل از خرید.”

“هنگامی که نیروی دریایی اعطا اولین LCS قرارداد ساخت و ساز در سال 2004 آن را بدون به خوبی تعریف شده مورد نیاز پایدار طراحی واقع بینانه برآورد هزینه و یا درک روشنی از قابلیت شکاف کشتی مورد نیاز برای پر کردن” مک کین گفت: در سال 2016.

“مانند بسیاری از برنامه های اصلی است که قبل از آن LCS را شکست و پس قابل پیش بینی از عدم توانایی در تعریف و تثبیت نیازهای غیر واقعی هزینه اولیه برآورد و غیر قابل اعتماد ارزیابی فنی و ادغام خطر بدتر ساخته شده توسط بارها و بارها خرید کشتی و ماموریت بسته های قبل از اثبات آنها موثر است و می تواند اداره شود” او ادامه داد.

اما مانند F-35, غم حماسه LCS را آغاز کرده است بیشتر امیدوار فصل.

پس از یک بازسازی از برنامه پنج سال پیش در آخرین هر دو لاکهید مارتین و جنوبی شروع به چرخش در به روز رسانی نسخه های سریع کشتی که سفر می تواند تا 50 مایل در ساعت و مجهز به یک جدید تر و کشنده بیش از افق سیستم موشکی.

لاکهید مارتین به تازگی تحویل به نیروی دریایی آینده USS سنت لوئیسآوردن تعداد کشتی ها در شمالي ناوگان به 19, 10, آزادی, انواع و نه استقلال انواع.

و در حالی که شاید این بازی تعویض یک بار پیش بینی نونما LCS گونه اثبات می شود یک سرویس و خوش آمدید علاوه بر ناوگان.

این USS لیتل راک است که در آن قبل از ازدواج, استقرار, به, U. s. Southern Command منطقه از مسئولیت که در آن شده است وجود دارد بحرانی کمبود کشتی ها برای مبارزه با مواد مخدر ماموریت.

“ما قطعا ramped تا اشتغال ما” گفت: Crites. “منظورم دیترویت فقط از استقرار. ما رو سنگ کوچک که بیرون رفتن. Gabrielle Giffords است عامل از سنگاپور است.”

و با قیمت $519.5 میلیون برای سه کشتی LCS است که حدود نیمی از هزینه نیروی دریایی جدید ناوچه که حامل یک برچسب قیمت 1.1 میلیارد دلار است.

“ما نمی خواهیم به تکرار به عنوان برخی از درسهایی که ما یاد گرفتیم با LCS که در آن ما قصد کردم خیلی سریع گفت:” Crites.

به عنوان مک کین قرار داده و آن را در سال 2016 “اگر چه LCS ممکن است در عین حال تحویل برخی از قابلیت … مالیات باید پرداخت قیمت سنگین برای این اشتباهات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im