جمهوری خواهان هدف قرار دادن 2024 کاخ سفید پیشنهاد انشعاب از مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus

برجسته جمهوری خواهان eyeing 2024 کاخ سفید پیشنهاد کرده اند قرار داده شده خود را در کانون تلاش های بی پرده coronavirus گیر با برخی از خروج از رئیس جمهور تهمت پیشنهاد تمدید و تهاجمی تر اقتصادی shutdown.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شناور بازگشایی یک قرنطینه اقتصاد ملی, عید پاک, دو سناتور جمهوریخواه ریاست جمهوری با آرمان, روحانی از آرکانزاس و فلوریدا, ریک اسکات, پشتیبانی, سفت محدودیت های فعلی و حفظ آنها را برای حداقل 30 روز. اسکات هشت نقطه طرح تعلیق داخلی هواپیمایی سفر و محل یک مهلت قانونی برای مردم ماهانه تعهدات مالی. پنبه طرفداران در سراسر کشور پناهگاه در محل قوانین و درخواست از دولت برای توجه به توصیه های Anthony Fauci و کارشناسان دیگر.

“این استارک حقیقت: ما باید برای دستگیری گسترش چین virus به اقتصاد بازگشت و زندگی دوباره به چیزی شبیه به حالت عادی” پنبه توییتی شنبه. همان روز با تهمت شروع بحث در مورد نیاز به تعادل می کند به درستی با این آسیب به یک توقف اقتصاد می تواند در آن روان است.

پنبه و اسکات در میان تعداد انگشت شماری از پتانسیل 2024 نامزد ریاست جمهوری که به دنبال نفوذ دولت فدرال در پاسخ به کوروناویروس. دیگران شده اند پیش نویس خواسته یا ناخواسته موجب از موقعیت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. معاون رئیس جمهور مایک پنس شنود گذاشته شد منجر به کاخ سفید همه گیر نیروی کار; وزیر امور خارجه مایک Pompeo در حال اجرا است به عنوان نقطه آن مربوط به هماهنگی و تعامل خارج از کشور.

مارکو روبیو از فلوریدا و رئیس مجلس سنا کسب و کار کوچک کمیته و بالقوه 2024 مدعی شد که منجر جمهوری ایران از یک طرح دو حزبی برای نجات کسب و کارهای کوچک teetering در عجز از پرداخت دیون به دلیل بیماری همه گیر. اندازه گیری شد و یک جزء حیاتی از 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته های آماده برای پاک کردن کنگره این هفته است.

با هزاران نفر از کسب و کار در معرض خطر و میلیون ها نفر آماده به از دست دادن شغل خود را از برخی از استراتژیست های جمهوری خواه معتقدند توافق اولیه رای دهندگان را پاداش یا تنبیه کردن, 2024 رقیب بر اساس آنها چگونه در پاسخ به, اقتصادی, خرید اینترنتی.

حداقل برخی از سیاسی حرفه ای انتظار می رود این بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت تاثیر قرار چگونه جمهوریخواهان در مبارزات انتخاباتی حتی اگر آن را به طور قابل ملاحظه ای تغییر آنچه اولیه رای دهندگان به دنبال یک جانشین برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“به عنوان نامزد ریز لحن رزومه خود را برای 2024 انتظار می رود آنها را به پیدا کردن راه هایی برای اثبات آنها می توان اعتماد به رهبری در زمان بحران گفت:” بروس Haynes سابق جمهوری خواه کمپین مشاور است که در حال حاضر نایب رئیس امور عمومی برای واشنگتن شرکت سرد Verbinnen & Co., و اضافه کرد که ممکن بود رای دهندگان ممکن است در نهایت مراقبت کمتر در مورد ایدئولوژی و بیشتر در مورد سوالات از جمله “آیا می توانم آنها منجر شود؟”

نیکی هیلی بلافاصله استعفا از مقام خود را در هیئت مدیره بوئینگ در اعتراض بیش از این هواپیما تولید کننده درخواست برای کمک های فدرال برای کمک به کاهش چالش های مالی ناشی از شروع coronavirus. هیلی, فرماندار سابق کارولینای جنوبی و تهمت اولین سفیر ایران در سازمان ملل متحد استفاده کرده است توییتر و سیاسی سازمان غیر انتفاعی به عنوان عامل فشار به سیاست ترجیح داده برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“همین حالا قید وثیقه فردی صنایع انتخاب برندگان و بازندگان یا تصویب یک پف کرده بسته محرک” هیلی توییتی.

یک کهنه کار جمهوریخواه از عمل مشاوره خواه کنگره نامزدها در سال 2020 رای گیری ابراز تعجب است که پتانسیل بیشتری المپیک 2024 را نمی پیوست هیلی در مخالفت با این شرکت بسته نجات موجود در coronavirus امداد لایحه.

“بسیاری از 2024 جمهوری خواهان به نظر می رسد که ذهنیت گله در امداد صورتحساب” ایران با عمل گفت. “من فکر می کردم یک یا دو ممکن است رای در برابر قانون و استفاده از آن به عنوان یک گوه در آینده — ‘شما پشتیبانی نجات شرکت ها و من.’ اما هیچ کس مجوف در آن نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de