جمهوری خواهان می گویند رای دهندگان را مغلوب ساختن پیشی جستن یک پاس در اقتصاد اگر آنها فکر می کنم او می تواند آن را تعمیر

Coronavirus تبدیل کرده است رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد به نامشخص بهبود اقتصادی ماموریت اما استراتژیست های جمهوری خواه بر این باورند که یک چالش سیاسی او می تواند غلبه بر اگر مردم اعتماد به نفس در طرح خود را به رهبری ایالات متحده از یک بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بود به عنوان مباشر استرلینگ اقتصاد تا coronavirus شیوع بسته اکثر کسب و کار در سراسر کشور و مجبور 17 میلیون نفر و شمارش بر روی بیکاری رول. اما رای دهندگان بعید به سرزنش رئیس جمهور به صورت ناگهانی رکود و حتی ممکن است تجدید انتخاب او اگر زمان های سخت باقی بماند به سقوط جمهوری خواه و فعالان می گویند.

“اگر اقتصاد در حال بهبود است در یک جامد رای و مردم را به بازگشت به کار پس از آن رئیس جمهور می تواند نقطه چگونه به او کمک کرد تا رهبری کشور را از آن خود بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ” گفت: Neil Newhouse جانباز جمهوری خواه ناظر انتخابات.

“در حالی که بایدن و دموکرات ها را در انتقاد از رئیس جمهور به صورت اولیه خود را از دست زدن به از coronavirus رهبری او در گرفتن اقتصاد کشور در پای خود را به خوبی ممکن است یک بازی نقش بیشتری در انتخاب مجدد,” Newhouse افزود: با اشاره به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

به عنوان نرخ coronavirus عفونت صعود در ایالات متحده و مرگ و میر نصب شده جمهوری خواهان در ابتدا پیش بینی کرد که برنده خواهد برنده یا از دست دادن در ماه نوامبر بر اساس مدیریت خود را از این بیماری همه گیر در مارس آوریل و مه. کاهش و صرفه جویی در زندگی می کند را تحویل گرفت. به روز دوشنبه تقریبا 577,000 مردم در این کشور تشخیص داده شده بود با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با بیش از 23,000 گزارش مرده است.

اما به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی شتاب و اقتصاد ویران شد استراتژیست های جمهوری خواه را تنظیم چشم انداز خود را. در حال حاضر علاوه بر درجه بندی مغلوب ساختن پیشی جستن در دست زدن به همه گیر خواه کمپین تجارت معتقد هستند که رای دهندگان را قضاوت خواهد کرد رئیس جمهور در طرح برای احیای اقتصاد و این که آیا آن را پر کرده است تا خود را pocketbooks.

“وجود دارد یک درک است که برخی از چیزهایی که اتفاق می افتاد به حل و فصل وضعیت ویروس بنابراین انتظار آن است که اقتصاد را به قصد ضربه زدن” به گفته دیوید وینستون یک جمهوری خواه ناظر انتخابات که تحریم های ایران رهبری در کنگره است. “آنچه رخ می دهد پس از آن هر دو از نظر حل و فصل وضعیت ویروس و حل و فصل اقتصاد — این که چگونه رای دهندگان در حال رفتن به ارزیابی او.”

اصل قدیمی در سیاست آمریکا این است که نگرانی های اقتصادی سلطنت عالی. “این اقتصاد احمقانه” است چگونه دموکراتیک استراتژیست James Carville معروف توصیف این قاعده هنگامی که او به توصیه رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1992. کلینتون رییس جمهور جورج دبلیو بوش بعد از یک مدت تا حدودی به دلیل نارضایتی رای دهندگان ناشی از رکود اقتصادی حتی اگر آن را در واقع به پایان رسید حدود شش ماه قبل از انتخابات سال 1992.

این رکود از اوایل 1990s بود جزئی نسبت به آنچه در کشور با آن مواجه است این سال است. و وجود دارد نسبتا کمی قبل از روز انتخابات, برای بهبود, برای شروع, به خصوص در میان عدم اطمینان در مورد زمانی که اقتصاد می تواند از یک اجتماعی-فاصله مستند. که می تواند جواب بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از جمهوریخواهان خودی نگران هستند. “دل و روده من به من می گوید ما در یک جای بد” یک توافق رسانه مشاور گفت.

اما نیز وجود دارد یک مثال اخیر از رای دهندگان دادن وقت ریاست بیش از یک مبارزه اقتصادی به نفع شک که ممکن است تشجیع مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

در سال 2012 ایالات متحده هنوز shouldering بار رکود بزرگ آغاز شد که تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش با نرخ بیکاری بالا آهسته رشد اقتصادی و نگرانی از آینده است. در این شرایط به نظر می رسید رسیده برای پیروزی نامزد جمهوری خواه میت رامنی حرفه ای, شرکت های بزرگ چرخش متخصص و سابق فرماندار ماساچوست که در حال حاضر یک سناتور از ایالت یوتا است.

اما رای دهندگان نمی سرزنش اوباما برای طولانی شرایط اقتصادی است. آنها به این نتیجه رسیدند اوباما پرداخته می شد بد دست و سزاوار تر هم به نوبه خود چیزهایی در اطراف. به دلیل تهمت بود ریاست تاریخی پایین و بیکاری بالا و رشد اقتصادی تا coronavirus سقوط اقتصاد او یک فرصت برای برنده شدن در همان مهلت سلف خود را هشت سال پیش.

“هر انتخابات است که در بخشی از یک همه پرسی رئیس جمهور — و نه در آنچه که او انجام می شود اما در آنچه که او ممکن است انجام” یک جمهوری خواه مشاور گفت. “این چیزی است که اوباما درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de