خواهان حرکت به دور از شرکت های بزرگ خود را به متحدان و نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن در چین

کنگره جمهوری خواهان به طور فزاینده ای تغییر دور از کسب و کار گرا است که در طولانی مدت ترویج تجارت و دسترسی به بازارهای نسبت به رئیس جمهور تهمت را سخت تر خط در برابر پکن به عنوان coronavirus همه گیر هستند.

“من احساس بسیار بد در مورد سازمان بهداشت جهانی اما از آن شده است یک ابزار از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او اعلام کرد او خودداری که بودجه. “این به من می گویند کاملا چین-محور.” رئیس جمهور در این نقطه نیست حتی روحانی ترین آواز عمومی منتقد از چین است.

ران جانسون سنا رئیس کمیته امنیت داخلی و یک جمهوری خواه ویسکانسین باز رسیدگی به ریشه های کروناویروس و دولت چین پاسخ. آرکانزاس جمهوری خواه ایالت خارجه درخواست شده است که آیا این ویروس از یک ووهان مرکز تحقیقات و امکان پس از اخراج به عنوان یک تئوری توطئه است اما در حال حاضر به کاوش در عمده رسانه ها گزارش. وقتی پرسیده شد که در مورد این گزارش روز شنبه تهمت demurred.

“بهداشت ، پنبه طولانی گفت: ما نیاز به نگاه واقعی منشاء این ویروس و او را خوشحال رسانه ها است در نهایت شروع به انجام این کار است” گفت: پنبه مدیر ارتباطات کارولین Tabler. “چین انداخته این طاعون در جهان و آن را دشوار است به درک که چگونه هر کسی در مخالفت با برگزاری آنها پاسخگو در آینده است.”

تگزاس بهداشت ، تد کروز که زد در برابر تهمت به جمهوری خواه نامزدی چهار سال پیش گفته فاکس نیوز که چین “شده است مهم ترین جغرافیای سیاسی تهدید ایالات متحده چهره” و “نیز یک تهدید برای امنیت ملی و جهانی سلامت است.”

میسوری ایالت جاش هاولی بالا جمهوریخواه جذب در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای معرفی قانونی که اجازه می دهد coronavirus قربانیان به شکایت حزب کمونیست چین. “شواهد قریب به اتفاق قربانیان است که حزب کمونیست چین را دروغ و فریب و بی کفایتی باعث COVID-19 برای تبدیل از یک محلی شیوع بیماری به همه گیر جهانی است,” او گفت: , در بیانیه ای. “ما نیاز به تحقیقات بین المللی برای یادگیری کامل میزان آسیب CCP است ببین در این جهان و پس از آن ما نیاز به توانمند سازی آمریکایی ها و دیگر قربانیان در سراسر جهان برای بازیابی خسارت.”

فلوریدا ایالت مارکو روبیو یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن رقبا در سال 2016 توافق مقدماتی گفت که برخورد با بحران سلامت باید اولویت اول اما “پاسخگویی” برای چین باید بعد آمده است. “حزب کمونیست #چین غریزه است که برای بهره برداری از #COVID_19 بحران برای تبلیغات و سود” روبیو توییتی. “این ثابت می کند که چگونه آنها سیاسی همه چیز به خاطر همه چیز حتی بهداشت عمومی در خدمت به حزب.”

“چین به ارمغان می آورد با هم جدید ملی گرا با سنتی افزایش تدابیر نومحافظه کاران جناح حزب گفت:” اندرو Surabian یک استراتژیست جمهوری خواه سابق و تهمت کاخ سفید aide. “همین دلیل است که شما باید لیندزی گراهام تام پنبه جاش هاولی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مارکو روبیو همه آواز از همان آهنگ ورق.”

برخی از گزارش های رسانه ها را قاب این تقریبا به طور انحصاری به عنوان یک سیاسی پاسخ تهمت ها و جمهوری خواهان برای تغییر سرزنش برای این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 34 ، 000 نفر در ایالات متحده و باعث میلیون ها جدید مدعیان.

“مغلوب ساختن پیشی جستن ایران مقصر چین برای coronavirus با چشم در سال 2020” می خواند یک خبری بلومبرگ تیتر. “جمهوری خواهان سلب دموکرات که در دفاع از مردم چین می گوید:” یکی از subheadlines. خواهان انجام طرح توجیهی برای حمله به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به عنوان ضعیف در چین این سقوط. کاخ سفید فارغ التحصیلان و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC سخنگوی کلی Sadler به نام او “پکن بایدن” در روز چهارشنبه.

اما نگرانی در مورد زنجیره تامین ملی و امنیت و در دسترس بودن لوازم پزشکی مورد نیاز برای نبرد coronavirus مطرح شده خارج از چارچوب مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. اخیر هریس نظرسنجی دریافته است که تنها 23 درصد از دموکرات ها خواست تهمت به نرمتر در چین در مقایسه با 38% که می خواستم او را به سخت تر و یکی دیگر از 38% که گفت: او آن را فقط حق.

پس از 1990s به اجماع دو حزبی بود که گسترش تجارت با چین حمایت می کنند نه تنها رشد اقتصادی بلکه سیاسی آزادسازی در پکن اگر چه یک گروه کوچک از جمهوری خواهان و دموکرات ها ادامه داد: به منظور بالا بردن حقوق بشر نگرانی. که اجماع شروع به نزاع و حتی قبل از coronavirus با کمتر از یک کسب و کار پسند استقرار رقم نسبت به میت رامنی صحبت کردن دشوار در چین, تجارت و 2012 ایران با نامزد.

تهمت بود حتی مهم تر از چین چهار سال بعد در نهایت تحمیل تعرفه های آن را به عنوان رئيس جمهور در اعتراض تجارت و کسب و کار گروه. NBA بی میلی به لقاء انتقاد از پکن لیگ کارکنان برای حفظ دسترسی به بازار منجر به سوالات عمومی در مورد آن کشور ارزش بودند واقعا بودن صادر می گردد.

Coronavirus شیوع باعث شده است تا بیشتر جمهوریخواهان به تجدید نظر آمریکا روابط تجاری با چین است. کلرادو بهداشت ، کوری گاردنر گفت که واشنگتن آزما ماه گذشته “نیروی کار ارزان و یا ارزان ساخت سر در گم می شود اگر شما در حال متکی [چین] برای زندگی و امرار معاش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im