تیوی ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته مسخره Rep. داگ کالینز ادامه داد: تلاش برای سرنگون فعلی گرجستان جمهوری خواه ایالت کلی Loeffler.

“این هفته برای #PrimaryWatch ما شما را (نه) اصلی سازمان دیده بان برای گرجستان ویژه انتخابات” گروه توییتی جمعه. “*هیچ اولیه* و @kloeffler در حال اجرا است به نگه داشتن خود را بسازید و حفظ گرجی ، #GASen #gapol.”

کالینز اعلام کرد در ماه گذشته که او قرار بود به چالش Loeffler برای گرجستان سنا صندلی که او منصوب شد به تازگی. پس خود را اعلام NRSC اتحاد لعنتی کالینز برای “shortsightedness.”

“این shortsightedness در این تصمیم خیره کننده است. داگ کالینز خودخواهی صدمه دیده خواهد شد و دیوید پردو کلی Loeffler و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” کوین مک لافلین این گروه را از سر گفت.

کالینز است که در بالا متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت هدف او در حال اجرا بود “برای حفظ و دفاع از این رئیس جمهور.” “ما فقط نیاز به یک فرایند است که اجازه می دهد تا مردم تصمیم بگیرند که اجازه می دهد تا آنها را برای خود را انتخاب کنید که چگونه آنها می خواهم برای دیدن این چشم انداز” این کنگره گفت: در مورد پتانسیل برای تفرقه مسابقه است که می تواند اجازه می دهد یک دموکرات را به نفع خود. “من فکر می کنم ما مبارزه برای رئیس جمهور ما مبارزه برای دولت ما و ما به مبارزه برای این کشور است و ما قصد داریم برای ادامه به انجام این کار است. من مشتاقانه منتظر به تبادل ایده ها و نگاه به جلو به این انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im