خواهان قطع و امید به در خانه نژادها

One نشانه ای از چگونه به خوبی خانه دموکرات و امیدوار کرایه خواهد شد در ماه نوامبر نهفته در یکی از صندلی های که ممکن است تلنگر در خانه: Oklahoma 5 منطقه که در آن دموکرات در کنگره Kendra شاخ برنده در ناراحتی در طول سال 2018 “موج آبی.”

جمهوری خواهان برگزار شد صندلی برای چند دهه و رئیس جمهور تهمت برنده Oklahoma City-بر اساس منطقه نزدیک به 14 امتیاز در سال 2016. اگر ایران نمی تواند سرنگون کردن آن را نشانه ای نگران کننده برای حزب شانس در خانه نژادها در سراسر کشور است.

شاخ دارای ساختاری مزایا — او رقیب جمهوری خواه نمی تواند تصمیم گرفت تا یک Aug. 25 رواناب اولیه انتخابات وادار کردن ایران با رقبا به صرف پول در مبارزات علیه یکدیگر به جای او برای یک ماه دیگر. در حالی که همه او 2.4 میلیون دلار کمپین جهانی برای استقرار.

دو نفر باقی مانده از نامزدهای جمهوریخواه رقابت به او را در حال بازرگان تری Neese که برنده 36.5 درصد در دولت ژوئن 30 اولیه و دولت از سوی دیگر ، استفانی Bice که برنده 25.4%. همانطور که از ژوئن 10, Neese بود $353,000 در حساب و Bice بود $229,000 ساخت یا به شدت وابسته به کمک در خارج از گروه های سیاسی برای مطابقت با شاخ را صرف.

در حالی که مسیر برای جمهوری خواهان بازگشت به خانه است, غیر ممکن نیست, آن است که محدود است. جمهوری خواهان نیاز به یک سود خالص حدود 18 کرسی را به نفع خود به خانه اکثر آنها از دست رفته در سال 2018 پس از هشت سال.

و شانس خود را در حال باریک تر با توجه به مختلف تحلیلگر رتبه بندی از کلید خانه نژادها. رهبران جمهوری خواه و مشاوران امیدوار است که این حزب را نمی خواهد بیش از حد ضرب و شتم در ماه نوامبر با رئیس جمهور تهمت انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در یک سری از نوسان دولتی و ملی پای صندوق های رای.

یک سال پیش از طبخ سیاسی گزارش رتبه 17 دموکراتیک برگزار شد کرسی به بازی شیر یا خط-یو پی اس و 5 جمهوریخواه برگزار شد کرسی به بازی شیر یا خط-یو پی اس. در ماه فوریه تعداد دموکراتیک برگزار شد کرسی که بازی شیر یا خط-یو پی اس افزایش یافته و به 19 یک نشانه خوبی برای جمهوری خواهان. اما در تازه ترین رتبه زیر coronavirus همه گیر و تظاهرات گسترده به نژادپرستی در پلیس تصویر است که به دنبال کمتر گلگون برای جمهوری خواهان: 16 دموکراتیک برگزار شد صندلی بازی شیر یا خط-یو پی اس نسبت به 6 برای جمهوری خواهان.

رتبه بندی از داخل انتخابات نشان می دهد یک الگوی مشابه است. آن را تا به حال نه کرسی هفت دموکراتیک برگزار شد و دو حزب جمهوری خواه برگزار شد امتیاز به عنوان بازی شیر یا خط-یو پی اس on Feb. 21 همراه با نه که شیب دموکراتیک و هفت که شیب خواه. در ژوئن 2, رتبه بندی تعداد دموکراتیک برگزار شد toss-up کرسی کاهش به چهار عنوان دموکراتیک تر برگزار می شود کرسی شد امن تر شرط برای حزب به نگه داشتن.

جمهوری خواه فعالان تطهیر رأی باور آنها بیشتر بر اساس تعصب شخصی از روی واقعیت است. طبخ سیاسی گزارشبه عنوان مثال نرخ ده ها تن از مناطق به عنوان “تکیه دموکراتیک” و یا “به احتمال زیاد دموکراتیک” که آن را نیز تجزیه و تحلیل به عنوان اولویت رای دهندگان قوی تر نسبت به جمهوری خواهان نسبت به چند صندلی آن به عنوان نرخ شیر یا خط-یو پی اس.

اما تا حد زیادی پایین انتخابات مجلس نامزدهای انتخاباتی باید از مبارزات انتخاباتی در سایه رئیس جمهور تهمت تایید که رتبه پایین تیک تاک. آن را دشوار است برای نامزدها در خانه فرد نژادها به بهتر رئیس جمهور در ولسوالی توسط یک قابل توجهی به اندازه کافی در صد به نفع خود اگر او ضعیف انجام می دهد در آن مناطق.

بخشی از مشکل این است که آن را جذب بالا-سطح نامزدها به اجرا در تمام مناطق که آنها امیدوار به هدف اول کوتاه مدت دموکرات ها در مناطق که در آن تهمت برنده اکثریت آرا. مبهم نامزد جمهوری خواه را در مدت دموکراتیک تشکر. آنتونیو Delgado در نیویورک 19 منطقه Kyle ون د آببود فقط بیش از $2,000 در پول نقد در دست در آغاز ماه ژوئن تا به حال مطرح شده فقط تحت $15,000 در طول دوره خود را تمام مبارزات انتخاباتی. دلگادو در ضمن دارای $2.7 میلیون در بانک.

جمهوری خواهان هر چند امیدوار هستند که اقتصاد را انتخاب کنید تا و بیکاری را تیک پایین در چند ماه قبل از انتخابات. و اغلب وجود دارد شگفتی در انتخابات است که در آن یک رسوایی می تواند به سرعت نزول آسیب پذیر نامزد شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de