برخی از جمهوری خواهان در مخالفت با رئیس جمهور تهمت وزن در محکومیت توصیه برای خود مشاور سابق راجر سنگ.

مین سناتور. سوزان کالینز اشاره کرد و گفت: “باید بدست درگیر” در این مورد است.

چهار وزارت دادگستری مقامات انصراف از سنگ مورد پس از رهبران ارشد در گروه رد هفت تا نه سال حبس توصیه. سه نفر از مقامات انصراف پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد پیشنهادی جمله است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد بازی در هر نقش در گروه تصمیم برای کاهش, توصیه برای سنگ بود که گناهکار شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است.

“من نمی خواهم این زنجیره ای از حوادث” او گفت:. “رئیس جمهور وزن در همه ناگهانی و عدالت می آید و می گوید تغییر کرد. من فکر می کنم بسیاری از افراد در امریکا را نگاه کنید که در آن و بگو: Hmm که فقط نگاه نمی کند ، و من فکر می کنم آنها حق” آلاسکا ایالت لیزا Murkowski گفت.

“نظر من این است که این اقدامات قانونی بهترین سمت چپ به سیستم عدالت در این کشور به حل و فصل شود. و من امیدوارم در پایان است که اتفاق خواهد افتاد” داکوتای جنوبی ایالت جان Thune گفت.

کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام تهمت متحد گفت: رئیس جمهور باید “کاملا” اقامت در خارج از موارد اما او فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام هر چیزی اشتباه است.

“اگر من فکر کردم او می خواهم انجام می شود چیزی که می خواهم تغییر نتیجه نامناسب, من می خواهم برای اولین بار به می گویند. ظاهرا در این مورد … آن را حس می کند,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی