جمهوری خواهان معتقدند دموکرات ها خواهد تسلیحاتی جدید کروناویروس کمیته در برابر تهمت

خانه جمهوریخواهان معتقدند دموکرات ها در حال توطئه برای استفاده از یک کروناویروس جدید کمیته تحقیق برای صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت در بحرانی ماه پیش از سال 2020 انتخابات.

مجلس رای خواهد داد در نشست اضطراری روز شنبه به تصویب قطعنامه ایجاد یک خانه خاص پنل برای نظارت بر توزیع میلیاردها فدرال دلار اختصاص داده شده به پاسخ به شیوع کروناویروس.

Pelosi, حزب دموکرات کالیفرنیا گفت: این پنل را “جلوگیری از اتلاف تقلب و سوء استفاده” خواهد بود و هر دو حزب. او منصوب خانه اکثریت شلاق زدن, کارولینای جنوبی, دموکرات, James Clyburn برای نظارت بر پانل.

اما جمهوریخواهان می گویند دیگری وجود دارد بیشتر هدف سیاسی برای پنل است که به شرح زیر در مسیر دموکرات روسیه تبانی تحقیق و تفحص و استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن بر تلاش های خود را به اوکراین مقامات دولتی برای بررسی جو بایدن.

دموکرات آنها این باور را با استفاده از coronavirus کمیته به عنوان یک پلت فرم برای عموم excoriate مغلوب ساختن پیشی جستن بر پاسخ به کروناویروس که بسیاری از دموکرات ها شده اند به شدت انتقاد به غفلت.

“این فقط یک تلاش دموکرات ها به پس از رفتن رئیس جمهور” Rep. جیم اردن بالا جمهوریخواه در مجلس نظارت پانل گفت.

خانه جمهوری خواهان و دموکرات ها در روز چهارشنبه ملاقات در فرد برای اولین بار در هفته به بحث در مورد ایجاد کمیته که پلوسی برای اولین بار پیشنهاد حدود دو هفته پیش.

دموکرات ها که در کنترل اکثریت در حال آماده دوشنبه به تصویب قطعنامه ایجاد پنل در اعتراض جمهوری خواهان که انتظار می رود به مخالفت با آن.

دموکرات ها می گویند پنل کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود $2.8 تریلیون دلار در هزینه های دولت فدرال از ماه گذشته توزیع خواهد شد به درستی به کسب و کار افراد و امکانات بهداشتی در میان دیگر دریافت کنندگان در نظر گرفته شده.

اما جمهوریخواهان نقطه خارج وجود دارد در حال حاضر هشت نظارت اشخاص است که می تواند اطمینان حاصل شود که پول نیست misspent از جمله یک بازرس ویژه کل و congressionally منصوب پنل حمایت با 25 میلیون دلار در بودجه فدرال.

“هشت در حال رفتن به نگاه کردن برای مالیات دهندگان” اردن گفت. “نهم در حال رفتن به نگاه کردن به دموکراتها نامزد برای ریاست جمهوری و جو بایدن.”

رهبر اقلیت کوین مک کارتی در تماس با پلوسی روز شنبه گفت: سخنران به اعتقاد او ایجاد پنل خواهد بود کار برکنار شده و در خدمت یک هدف سیاسی.

جمهوری خواهان اشاره پلوسی انتخاب به ریاست این کمیته: Clyburn در کارولینای جنوبی دموکرات که بسیاری از اعتباری با نجات بایدن ریاست جمهوری پیشنهاد با حمایت او پیش از این دولت کلید اولیه.

جمهوری خواهان در حال حاضر تصور coronavirus جلسات که تکرار خواهد شد روسیه و اوکراین هدف قرار دادن پروب مغلوب ساختن پیشی جستن اما با مقدار سهام بالاتر — در نظر گرفتن محل مناسب قبل از سال 2020 انتخابات.

“در اینجا ما در یک سال انتخابات است و ما می دانم آنچه در این جلسات خواهد شد شبیه به این پاییز” اردن گفت: شهادت قبل از خانه قوانین کمیته روز شنبه در گسترده شنوایی ، “آنها احتمالا در محل این اتاق مانند همه جلسات به نظر می رسد به انجام آنها خواهید بود تماس همه نوع از مردم به پس از رفتن رئیس جمهور.”

رهبران دموکرات توصیف این کمیته به عنوان یکی است که برای نظارت بر پول و نه مشغول به مغلوب ساختن پیشی جستن.

پلوسی به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه این کمیته اطمینان “است که مالیات دهندگان دلار در حال عاقلانه و کارآمد صرف شده برای صرفه جویی در زندگی می کند ارائه کمک و نفع اقتصاد ما”

اما قانون اجازه پنل به انجام خیلی بیشتر اجازه اعضای پانل به بررسی “شاخه های اجرایی سیاست های, مذاکرات تصمیم گیری و فعالیت های داخلی و خارجی ارتباطات مربوط به کروناویروس بحران است.”

زبان اجازه این کمیته همچنین خواستار “حفاظت از خبرچین که ارائه اطلاعات در مورد زباله های تقلب و سوء استفاده و یا دیگر نامناسب و فعالیت های مربوط به کروناویروس بحران” و نظارت “همکاری با قوه مجریه و دیگران با کنگره بازرسان به طور کلی دولت پاسخگویی و دیگران در ارتباط با نظارت از آمادگی و پاسخ به کروناویروس بحران است.”

جمهوری خواهان و دموکرات ها مشغول گرم بورس در مورد پنل جدید در طول چهار شنبه جلسه که با قانونگذاران با پوشیدن ماسک محافظ و دور از هم.

تشکر. جیمی راسکین یک دموکرات مریلند حمله به اردن انتقاد اشاره به آمریکا و انجام 10, تحقیق در مورد سال 2012 حمله به کنسولگری ایالات متحده در بنغازی در طول دولت اوباما و ایجاد یک کمیته را انتخاب کنید به طور خاص به بررسی این حادثه که در سمت چپ چهار آمریکایی مرده از جمله سفیر آمریکا در لیبی کریستوفر استیونس.

راسکین در سخنرانی پرشوری متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از سهل انگاری در این صورت از coronavirus ارائه یک پیش نمایش از نظارت دموکرات ها را فراهم جدید را انتخاب کنید و پنل.

“من نمی توانم قبول تقلبی خشم مردم ناراحت در مورد این واقعیت است که ما در حال ایجاد یک کمیته برای انجام نظارت بیش از تریلیون ها دلار از پول مالیات دهندگان که در حال رفتن به سعی کنید به تمیز کردن پس از این ظروف سرباز یا مسافر ایجاد شده توسط دولت” راسکین گفت.

راسکین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “هیچ طرح در تمام” برای پاسخ به کروناویروس در تماس تلفنی با رئیس جمهور اقدامات برای بازگشایی امریکا “یک دسته از شل و ول مشاوره توصیه هایی به کشورهای” بدون یک واحد فدرال پاسخ به ساخت هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی.

جمهوری خواهان گفت راسکین او را تایید ترس خود را در مورد پنل.

“همه این حرف و شکایت و انتقاد از رئیس جمهور این است که دقیقا چه چیزی اعتقاد داریم تمام هدف فرعی است” Rep. دبی لسکو یک جمهوری خواه آریزونا گفت: به راسکین. “و شما فقط ثابت نقطه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de