جمهوری خواهان مجلس سنا را آغاز کرده اند که رسیدن به توافق با کاخ سفید در دور بعدی coronavirus کمک به قانونگذاران گفت.

عراقچی گفت: دو طرف باید در حل و فصل ارائه بیش از 16 میلیارد دلار برای آزمایش درمان و واکسن توسعه که شامل جابجایی حدود 9 میلیون نفر در unspent coronavirus بودجه به قانون امضا شده در ماه مارس با توجه به یک توافق aide.

در حالی که این تعداد کمتر از $25 میلیارد دلاری در ابتدا برنامه ریزی شده خواهان عقب نشینی در برابر مخالفان از دفتر مدیریت و بودجه که به دنبال جلوگیری از هر گونه هزینه های جدید فدرال در تلاش برای درمان و پیگیری ویروس.

جمهوری خواهان در حال انتظار برای انتشار حداقل برخی از قوه مقننه زبان پنج شنبه, ترسیم $1 تریلیون دلار کمک بسته که شامل یک دور جدید از پرداخت های مستقیم برای افراد و خانواده ها و بودجه برای مدارس. جمهوریخواهان و مقامات کاخ سفید توافق $105 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس با خیال راحت. بخشی از بودجه به مدارس که از لحاظ جسمی بازگشایی و برخی از بودجه اختصاص داده شده به کالج ها و دانشگاه ها.

“هر مدرسه ممکن است قادر به به طور کامل بازگشایی این سقوط اما ما نیاز به مطمئن شوید که آن دسته از مدارس که می تواند بازگشایی باید منابع آنها نیاز به بازگشایی با خیال راحت” اکثریت سنا شلاق جان Thune یک داکوتای جنوبی جمهوری خواه گفت.

جمهوری خواهان اند مذاکره با مقامات کاخ سفید پس از بازگشت به کار در روز دوشنبه. دو طرف هنوز به توافق بر سر یک معامله به گسترش گسترش مزایای بیمه بیکاری که منقضی در پایان ماه.

هم جمهوری خواهان و کاخ سفید می خواهند به منظور کاهش زمان $600 هفتگی نفع گسترش اند اما در حل و فصل یک شماره جدید. آنها هر دو را رد کرد و این ایده از عبور جداگانه اندازه گیری برای تمدید مزایای بیکاری که بدان معنی است که آنها می گذشت به عنوان قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مذاکره یک توافق نهایی. ایران نیز هنوز برای تعیین مقدار آن را می خواهد برای توزیع در دور جدیدی از محرک چک.

اوباما گفت: آنها شامل مقررات مربوط در این قانون به ارائه مشوق هایی برای کسب و کار به استخدام و حفظ کارکنان. این اندازه گیری خواهد شد شامل استرداد اعتبار مالیاتی برای کسب و کار به خرید تجهیزات حفاظتی و تمیز کردن تجهیزات “برای حفظ کارکنان خود و مشتریان امن و آمریکایی ها را تشویق به بازگشت به کسب و کار خود را” Thune گفت.

سنا اوباما لایحه را در خدمت به عنوان یک نقطه شروع برای مذاکرات با دموکرات ها ،

خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون coronavirus بسته کمک در مارس و حزب قانونگذاران گفت که آنها در حال رفتن به فشار بر ایران برای افزایش اندازه و محدوده قوانین خود را برای مطابقت با پیشنهاد خود را بیشتر از نزدیک.

دموکرات ها در حال حاضر شروع مذاکرات اولیه با وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع اما گفت که آنها نا امید هستند چند تا جزئیات شناخته شده در مورد ایران پیشنهاد.

“آنها اصلا به ما بگویید که چه می خواهند” رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیویورک از حزب دموکرات گفت. “چه آنها می خواهند به انجام بیمه بیکاری. چقدر آنها برای برش ؟ آنچه آنها می خواهند به انجام برای مدارس ؟ شما می توانید مذاکره نمی تا زمانی که شما یک پیشنهاد دقیق و به خصوص در پرتو این واقعیت است که آنها نه متحد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی