جمهوری خواهان و دموکرات ها در برخورد دوره بعدی هزینه های اندازه گیری

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: “سنا باید بازگشت به جلسه قبل با احتیاط وزن تاثیر هزینه های جدید بیل و نمی خواهد “چشم پوشیدن از طریق” عظیم دیگری اندازه گیری اضافه خواهد شد که به ملت بدهی.

دموکرات ها در ضمن در حال برنامه ریزی یک بزرگ “گسترده” هزینه های اندازه گیری به دنبال چهار لوایح بودجه که سنا تصویب کرده است در حال حاضر برای پاسخ به کروناویروس از جمله میلیارد و 484 میلیارد و اندازه گیری مورد تایید رای صدای سه شنبه.

“اگر کسی فکر می کند که این آخرین قطار از ایستگاه است که حتی نزدیک به این مورد” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت.

کنگره گذشت نزدیک به 3 میلیارد دلار در اورژانس coronavirus کمک همه آن اضافه شده به بدهی.

مک کانل گفت: نمایندگان مجلس نیاز به ببینید که چگونه هزینه های در حال حاضر اختصاص داده و اثرات اقتصاد و است که نیاز به شروع به برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد است.

و او گفت: نمایندگان مجلس باید در حال حاضر در مجلس سنا قبل از یکی دیگر از عظیم لایحه در نظر گرفته شده است. این مجلسی است و نه برنامه ریزی شده بود در جلسه تا زمانی که ممکن است 4.

“نظر من این است که ما باید به همه بازگشت به مشارکت کامل شروع به فکر کردن در مورد مفاهیم به آینده کشور برای این سطح از بدهی های ملی شروع به دیدن برخی از مدارک و شواهد از اقتصاد شروع به بازگشت به حالت عادی و … را اندازه گیری گام های” مک کانل گفت.

اما دموکرات ها در حال برنامه ریزی یکی دیگر از هزینه های عظیم لایحه آنها می گویند خواهد بود “در امتداد خطوط” از 2.2 تریلیون دلار اندازه گیری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در مارس 28.

دموکرات ها می خواهند برای از بین بردن $25 میلیارد دلار در خدمات پستی بدهی و ارائه $25,000 در خطر پرداخت پاداش برای افراد مشغول به کار در فروشگاه های مواد غذایی, تجهیزات پزشکی و دیگر خط مقدم شغل در طول coronavirus.

آنها همچنین پیشنهاد ارائه پول به مردم اجازه می دهد به جست و خیز پرداخت اجاره برای سه ماه.

“در برخی از این مسائل ما باید حمایت از حزب جمهوری خواه در دیگران ممکن است ما در حال حاضر, اما ما آن را دریافت خواهد کرد” شومر گفت.

جمهوری خواهان در حال از دست دادن شور و شوق عظیم نجات اقدامات و به جای دعوت از دولت های محلی برای توسعه برنامه برای شروع به بازگشایی اقتصاد با خیال راحت به عنوان coronavirus عفونت منحنی مسطح.

سناتور. رند یک جمهوری خواه کنتاکی است که بهبود از کروناویروس گفت: او در اعتراض به این لایحه در روز سه شنبه و استدلال کنگره است که racking تا بدهی عظیم است که بار نسل های آینده است.

“هیچ مقدار از پول نیست همه پول در چین خواهد ما را از خودمان” پل استدلال در سنا طبقه قبل از به صدا رای عبور از $484 میلیارد و اندازه گیری. “تنها امید ما برای نجات این کشور برای بازگشایی اقتصاد است.”

مک کانل گفت: قانونگذاران باید صبر کنید تا ببینید “چه کمتر چه بیشتر” قبل از گشتن در عین حال یکی دیگر از هزینه های لایحه. “اجازه دهید وزن این کار بسیار دقت کنید چرا که آینده کشور ما از نظر میزان بدهی است که ما در حال اضافه کردن یک ماده از نگرانی واقعی.”

دموکرات ها گفت: اولویت خود را در یک اقتصاد جدید امداد لایحه خواهد شد به امن پول برای کمک بیشتر به قید وثیقه دولت های محلی و ایالتی که از دست داده اند درآمد عظیم از اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار تعطیل. پول کنار گذاشته شد از معامله سنا تصویب سه شنبه. دموکرات ها گفت: پول مورد نیاز است برای کمک به بحرانی کارکنان دولت مانند آتش نشانی و پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه در یک صدای جیر جیر او را در نظر محلی و بودجه در آینده هزینه های قبض, همراه با “بسیار مورد نیاز زیرساخت های سرمایه گذاری برای پل, تونل, پهنای باند مشوق های مالیاتی برای رستوران ها, سرگرمی, ورزش, و حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای افزایش رشد اقتصادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de