استراتژیست جمهوری خواه بر این باورند تهمت انعطاف پذیر در مایل به باز کردن این کشور با عید پاک

استراتژیست جمهوری خواه معتقدند رئیس جمهور تهمت نیست گیر بر روی ایده خود را به آغاز بازگشایی این کشور با عید پاک به عنوان اپیدیولوژی وکیل دیگر صبر کنید.

“با توجه به ما مدل های مرگ و میر و موارد جدید را هنوز هم خواهد شد افزایش در عید پاک” گفت: Christopher موری مدیر موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است. “همه چیز خواهد شد به مطلق خود را به اوج. و اکثر فرمانداران و بسیاری از افراد در دولت فدرال خواهد بود بسیار مضطرب به دلیل وجود خواهد داشت تقاضا بیشتر در بیمارستان ها از ظرفیت و مرگ و میر بیشتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان نگران این نتیجه ممکن است. اما تاکید کرد که رئیس جمهور صحبت از قرنطينه در عید پاک است که بیشتر انعطاف پذیر و واقعی سیاست های اجرا شده به احتمال زیاد بیشتر داده محور از منتقدان خود را فرض کنید.

“من فکر می کنم اکثر مردم درک کنند که عید پاک است aspirational هدف و محلی و مقامات دولتی خواهد بود تصمیم گیری و نه دولت فدرال” جمهوری خواه مشاور مت Mackowiak گفت. “مشکل این است که چهار متحده در حال برخورد شدید با شیوع [کالیفرنیا و نیویورک واشنگتن و نیوجرسی] و از سوی دیگر 46 متحده بیشتر باید آن را در حال حاضر. در سراسر کشور پناهگاه در خانه روش باعث می شود هیچ حس به صورت گسترده ردیف هایی از کشور است. در برخی از نقطه ما باید برای بازگشت به کار. مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا تعادل این رقابت خواسته. وجود ندارد و نقشه راه.”

استراتژیست جمهوری خواه نیکلاس Everhart به توافق رسیدند. “رئیس جمهور عید پاک با هدف اقتصادی و زندگی عادی اگر می خواهد واقعا بیشتر از یک دور انداختن aspirational ایده به مردم احساس خوب,” او گفت:. “روز کمی تحمل در واقعیت است. همچنین در حالی که او همچنان به مرجع آن زمانی که عید پاک عادی نمی آیند به ثمر فویل و یا به دلیل تاریخ آشنا نیست او می تواند می گویند تصمیم فردی از دولت برنداشته است.”

“توسط eyeing عید پاک به عنوان یک هدف ممکن است برای بازگشت به حالت عادی رئیس جمهور تهمت است که به کارگیری یک استراتژی کسب و کار شناخته شده به عنوان یک “کشش هدف’,” گفت: یک سوم ایران استراتژیست. “بر خلاف ” متعهد هدف’ ‘کشش اهداف’ انعطاف پذیر هستند و لزوما باید به ملاقات کرد. بلکه کشش اهداف انگیزشی ابزار را به موفقیت به نظر می رسد نزدیک تر, اما آن را نیز از نظر روانی مردم را به کار سخت تر به تلاش برای رسیدن به آن. اضافه کردن به این واقعیت است که عید پاک خود را استوار بر معاد و نسبت ناروا داده است که آمریکا امید و روانی نور در انتهای تونل.”

اگر چه هیچ تغییرات قابل توجهی در ماه آینده ؟ “اگر در زمان ما به عید پاک و اطلاعات پزشکی و کارشناسان نشان می دهد بازگشت به حالت عادی امکان پذیر نیست که در آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن بعدی کشش تاریخ می تواند روز یادبود یا 4 جولایth — تولد دوباره از حالت عادی به جفت با تولد امریکا” این استراتژیست گفت. “به همین دلیل تهمت می توانید می گویند” من را صرفا با تکیه بر نظر کارشناسان است به دلیل آن طول می کشد یک روانی پیکان از تیردان و آن ایجاد حس افسردگی در میان مردم آمریکا است. بنابراین این بسیار عاقلانه تاکتیک مغلوب ساختن پیشی جستن, با وجود رسانه های grousing.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است ضمنی به اندازه خودش. “هر تصمیم ما را که صرفا مبتنی بر سلامت ایمنی و رفاه شهروندان ما” او مطمئن خبرنگاران در کاخ سفید coronavirus نشست خبری. “این یک بحران پزشکی; این نیست که یک بحران مالی است.” اما او اذعان میل تصاویر از “بسته بندی” کلیسا در روز یکشنبه عید پاک خود را با توجه به “جدول زمانی زیبا.” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به نام روز جمعه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “سطح” را با مردم آمریکا در مورد, آنچه در پیش روست.

“اجازه دهید می گویند ما باز تا یکشنبه عید پاک بدون در نظر گرفتن حقایق در زمین” گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه. برای اولین بار دو هفته از آن خواهد شد خوب هیچ کس نمی خواهد متوجه تفاوت. سپس در سه تا چهار هفته از مردم از رفتن به اتاق اورژانس خواهد سنبله.”

موری نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن را مجبور به صبر کنید حداقل یک ماه دیگر. “ممکن است گزینه های ممکن است در که اجازه می دهد تا شما را به اغلب آزمون مردم و افرادی که آلوده خواهد بود قادر به بازگشت به کار.” او گفت:.

“عفونت باید منطقی تحت کنترل شما نمی توانید یک خونتان شماره” گفت: Jha. “شما بسیار آزمایش های گسترده ای در جامعه خود را. پس از آن شما می توانید باز کردن و شما باید بسیار تهاجمی تست رژیم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر در حال کار بر روی جدید دستورالعمل های فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>