گروهی از مغان در این گزارش سعی در متوقف کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از اخراج سفیر سابق اتحادیه اروپا گوردون Sondland اما رییس جمهور او را به هر حال.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رها Sondland از پست خود در روز جمعه چند نوروزی — از جمله سنسور. سوزان کالینز از مین تهم Tillis کارولینای شمالی مارتا McSally آریزونا و ران جانسون از ویسکانسین — هشدار کاخ سفید در برابر این حرکت با توجه به نیویورک تایمز. آنها نگرانی خود را با اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney با این استدلال که این امر می تواند بد نگاه رئیس جمهور به آتش استیضاح شاهد.

این سناتور همچنین اشاره کرد که Sondland شد و در حال حاضر به ترک موقعیت خود را پس از نتیجه گیری از مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه و پیشنهاد اجازه او تعیین زمانی که برای خروج خود را در تلاش برای جلوگیری از واکنش. سفیر خواسته شد تا استعفا صرف نظر و گزارش رد کرد و گفت دولت می توانست او را به آتش کشیدند در نظم برای او به ترک.

رئیس جمهور سپس به یاد می آورد Sondland تنها چند ساعت پس از کاخ سفید اخراج همکار استیضاح شاهد سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman که مشغول به کار در امور اروپا در شورای امنیت ملی همراه با او یکسان برادر دوقلو یوگنی. هر دو Sondland و Vindman بازی instrumental نقش در خانه استیضاح تحقیقات در سال گذشته با ارائه شهادت.

خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در ماه دسامبر پس از رسوایی مربوط به ماه جولای سال 2019 تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. او تبرئه از هر دو اتهام توسط سنا در این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de