خواه متهم به تقلب انتخابات به دموکرات ها دیگر شانسی برای برنده شدن

ثانیهouse دموکرات در ماه نوامبر ممکن است یک فرصت برای گسترش اکثریت خود را در یک محل غیر منتظره یک منطقه وسیع در شرق کانزاس است که معمولا به نفع جمهوری خواهان.

کانزاس 2nd کنگره منطقه حمایت رئیس جمهور تهمت با دو رقم در سال 2016. اما در این سال اولین دوره Rep. استیو واتکینز چهره یک روحیه جمهوریخواه چالش اصلی در یک مسابقه محور در اطراف کیفرخواست خود را در هفته گذشته در دولت رای دهندگان اتهام تقلب. که برخی از دموکرات های eyeing صندلی به عنوان یک فرصت به عنوان حزب به دنبال گسترش خانه اکثریت آن را به دست آورد در سال 2018 است.

در روز سه شنبه واتکینز متهم شده بود توسط مقامات دولتی در سه جنایت فقره تقلب انتخابات از جمله “تداخل با یک مامور اجرای قانون به دروغ گزارش یک جنایت قصد مانع رای گیری بدون اینکه واجد شرایط و آگاهانه خوانده شده را علامت/انتقال بیش از یک پیشرفت انتخابات” با توجه به سوابق شهرستان.

اتهامات اعلام شد فقط قبل از برنامه ریزی شده بحث برابر سابق ایالت کانزاس خزانه دار جیک LaTurner که primarying واتکینز برای صندلی. رای دهندگان را به پای صندوق های رای Aug. 4 به تصمیم می گیرید که به صورت خاموش در برابر احتمال دموکراتیک نامزد Topeka شهردار میشل د لا ایسلا.

“ما نیاز به قرار دادن بهترین پای ما رو به جلو است. به وضوح ما زمان کنگره با سه اتهام جنایت و بزه اتهام است نه فرد برای انجام این کار” LaTurner گفت که شب.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن برنده این منطقه با 19 امتیاز در آخرین انتخابات ریاست جمهوری چرخه دموکرات ها بر این باورند که ایران آسیب پذیر است. در سال 2018, Watkins برنده صندلی زیر یک درصد و کمتر از 3000 رای. تصدی خود شده است خدشه دار جنجال با اتهام سوء رفتار جنسی و سوالات پیرامون مالی مبارزات انتخاباتی بی نظمی.

واتکینز دقت برنده 2018 خانه جمهوریخواه اولیه با 26.5 درصد آرا شکست شش رقبا. بسیاری از مبارزات انتخاباتی خود را تامین می شد توسط پدرش که گفت: در ماه مارس فدرال کمیسیون انتخابات باز رسیدگی به پتانسیل مالی مبارزات انتخاباتی نقض قانون.

“من نمی توانم فکر می کنم از هر کسی که در کنگره انجام داده است که بیشتر به تحمیل زخم بر خود را از او گفت:” دانشگاه کانزاس استاد علوم سیاسی پاتریک میلر. “جلو بزرگترین سرخوردگی برای من است که شده است وجود دارد صفر رای گیری عمومی در اینجا. ما باید صفر رای گیری برای حزب جمهوری خواه اولیه و کلی انتخابات است. من فکر می کنم ما مردم فرض که قوی تر نامزد است اما این حمایت با صفر اطلاعات” با اشاره به برخی از مردم محلی و گفت LaChance بهتری در برگزاری کرسی برای جمهوری خواهان.

با وجود قوی اکثریت رای دهندگان در منطقه حمایت از جمهوریخواهان در سطح ملی برای دهه های بسیاری به نظر می رسد به مراتب بیشتر عملگرا و محلی در ایالت نژادها. رای دهندگان در کانزاس 2 کنگره منطقه حمایت دموکرات نانسی Boyda به صورت یک چرخه در سال 2006 midterms و اکثریت رای دهندگان به حمایت لیبریا لورا کلی در سال 2018 بیش از ایران رقیب کریس Kobach.

“دموکرات ها یک شات, اما آن خواهد بود بسیار دشوار منطقه به تلنگر. باراک اوباما رو 44% اینجا را در سال 2008 پس از 42 درصد. وجود دارد یک جامد دموکراتیک پایه در اینجا میلر گفت:”. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام این حدود 20 امتیاز اما این منطقه رای دادند برای حزب دموکرات در دو فرمانداری نژادها. اگر دموکرات ها در حال سنجش یک محیط خوب در سراسر کشور و سپس آنها باید صعودی در مسابقه اینجا.”

در حال حاضر همه چشم ها Watkins, 43, یک وست پوینت فارغ التحصیل که صرف پنج سال در وظیفه فعال با ارتش ایالات متحده. روز جمعه او پا را از خانه خود کمیته تکالیف زیر جرم کیفرخواست به عنوان مورد نیاز توسط جمهوری خواه کنفرانس قوانین. تعدادی از گروه های محافظه کار در دولت از جمله کانزاس برای زندگی خود کناره حمایت از Watkins.

“در طول کل زندگی حرفه ای من قرار داده اند خدمات بالاتر از خودم و این مثال است نه متفاوت” واتکینز در بیانیه ای گفت: جمعه در مورد خروج خود را از خارجه امور جانبازان و امور آموزش و پرورش و نیروی کار کمیته. “همین دلیل است که من انتخاب کرده ام به طور موقت و داوطلبانه کنار من از کمیته اجازه می دهد تا این کمیته برای ادامه کار مهم است و مبارزه با این اتهامات ساختگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر