ایالات متحده (US) رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: نخست وزیر نارندرا مودی که نشان دهنده “1.5 میلیارد” سرخپوستان دارای یک مزیت در Facebook در حالی که اشاره به تعدادی از پیروان این دو رهبر را در وب سایت شبکه های اجتماعی.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که بازدید از هند در هفته آینده گفت: مودی است “شماره دو” در Facebook در نظر پیروان و که او شماره یک همانطور که به او به طور مستقیم توسط Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ.

“من قصد دارم به هند در هفته آینده, و ما در حال صحبت کردن در مورد — شما می دانید که آنها باید 1.5 میلیارد نفر است. و نخست وزیر مودی شماره دو در Facebook شماره دو. که فکر می کنم. شما می دانید که شماره یک است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن. شما فکر می کنید که ؟ شماره یک. من فقط متوجه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول خود را شروع آدرس در امید برای زندانیان در مراسم فارغ التحصیلی در لاس وگاس.

طبق برآوردهای رسمی, هند, جمعیت در حال حاضر 1.3 میلیارد نفر است.

Facebook pages روز پنج شنبه منعکس شده است که مودی است که پس از 44 میلیون نفر در حالی که حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن از 27 میلیون نفر است. جمعیت ایالات متحده تخمین زده می شود به 325 میلیون.

در طول سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به تازگی تبریک توسط زوکربرگ به عنوان شماره یک در Facebook.

 

“رئیس Facebook آقای زوکربرگ در آمد سه هفته پیش. او گفت: “تبریک می گویم.’ من گفت: “در چیست؟’ او گفت: “شما یک عدد در Facebook.’ من گفتم:’،’ شماره یک در توییتر بیش از حد” گفت: در میان خنده از مخاطب.

“به این دلیل که — این درست است. و اگر من نبود من هرگز نمی تواند آن را می گویند به دلیل آن خواهد بود اخبار که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دروغ گفتن. هیچ شماره یک,” او گفت:, و اضافه کرد که او تبریک گفت مودی در این.

“و من تبریک گفت نخست وزیر مودی. من گفتم: “اما شما می دانید شما باید 1.5 میلیارد نفر است. من 350 میلیون. شما باید یک مزیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هنگام شروع نشانی با اشاره به یکی از صحبت های او با مودی.

این اولین بار نیست که رئیس جمهور ایالات متحده ادعا کرده است که شماره یک و نخست وزیر مودی شماره دو در محبوبیت خود را در Facebook. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به توییتر گرفت و ادعا کرد به شماره یک در Facebook با استناد به زوکربرگ.

حتی در ماه گذشته در مصاحبه با CNBC TV در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد در داووس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من No. 1 on Facebook, شما می دانید که هیچ.2? مودی از هند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de