کیا موتورز’ گرینفیلد $1.1 میلیارد کارخانه خودرو در آنانتاپور منطقه آندرا پرادش در سیاسی crossfire پس از گزارش رویترز اظهار داشت که کره ای خودرو در گفتگو با تامیل نادو برای تغییر این گیاه است.

آندرا پرادش دولت اصرار بر 75 درصد مشاغل به مردم و کاهش برخی مشوق مطمئن باشید با رژیم پیشین بودند به اتهام ar-ساز و نگرانی است.

در پاسخ به این گزارش ثبت شده توسط آژانس آندرا پرادش وزیر دارایی Buggana Rajendranth گفت: “این گزارش که کیا موتورز در حال حرکت است غلط است و نیاز به اقدام صورت گرفته برای گردش از جمله اخبار نادرست. آن است که بسیار مخرب است که چنین غیر مسئولانه گزارش در حال گردش در یک بخش از رسانه ها و رسانه های اجتماعی برای گمراه کردن مردم است که برای آن یک سیستم تکامل یافته برای جلوگیری از چنین تبلیغات دروغین.”

کیا مدیریت وجود دارد گفت: هیچ حقیقت در گزارش. منهر Bhatt ملی رئیس فروش و بازاریابی کیا هند گفته است که تکان دهنده است برای دیدن چنین گزارش زمانی که کارخانه کیا در آندرا پرادش به خوبی انجام می دهند.

 

‘مشارکت قوی’

ابراز نگرانی در مورد گزارش Rajat Bhargava, ویژه, رئیس, منشی, معدن و تجارت گفت: رویترز گزارش “کیا در مذاکرات حرکت بیش از 1.1 میلیارد دلار هند گیاه از آندرا پرادش — منابع” با استناد به منابع بی نام نادرست است. “این کاملا بی اساس به عنوان کیا موتورز و آندرا پرادش در ادامه خود را قوی و با همکاری کیا برنامه ریزی به سطح شیب دار تا ظرفیت تولید به 3 لاخ واحد در هر سال از 2 lakhs در پایان این سال است.”

Bhargava بیشتر روشن ساخته است که “آندرا پرادش یک ارتباط صمیمی با همسایه, Tamil Nadu. اصلی, منشی, تامیل نادو منتقل کرده است آنها در مذاکرات با کیا موتورز و که وجود دارد بحث بین دو طرف در این زمینه است.”

کیا راه اندازی این کارخانه در کمتر از دو سال است و ظرفیت تولید 300,000 واحد در سال است. پس از آن افتتاح کارخانه خود را در سه ماهه آخر سال 2019 آن را نورد دو مدل کیا Seltos و کارناوال و در حال برنامه ریزی راه اندازی یک جور از زیر-4 – متر SUV در نیمه دوم این سال و مدل دیگر تا پایان سال است.

سابق سانتی متر Naidu را çharges

در واکنش به تحولات N Chandrababu Naidu سابق وزیر و TDP رئیس جمهور گفت که Jagan موهان ردی دولت رانندگی بود دور از سرمایه گذاران و سرمایه گذاری از دولت و کیا آخرین قربانی جدید دولت توهین آمیز است.

Naidu گفت که AP به حال صعود کیا پروژه در میان رقابت سختی از آمریکا با تاسیس خودرو هاب و سازنده همراه با فرعی واحدهای سرمایه گذاری نزدیک به 2 میلیارد دلار (حدود ₹14,000 کرور) با ارائه اشتغال به بیش از 10 ، 000 مردم است.

او گفت: highhandedness دولت جدید از جمله اصرار بر 75 درصد شغل برای مردم محلی است باعث آسیب جبران ناپذیر به خودرو شرکت مجبور به در نظر گرفتن تغییر آن گیاه به تامیل نادو خودرو hub به عنوان گزارش شده است.

Naidu بیشتر گفت که دولت او به دنبال جذب آلمانی خودروسازی فولکس واگن برای راه اندازی یک کارخانه در نزدیکی Vizag آن را نیز به دور محور سابق صنایع وزیر Botsa Qglaser طول YSR رژیم است. فولکس واگن بعد از راه اندازی این واحد در ماهاراشترا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im