تجدید پذیر از بخش گزارش 72% کاهش در ظرفیت های جدید علاوه بر این در Q1

تجدید پذیر از بخش گزارش 72% کاهش در ظرفیت های جدید علاوه بر این در Q1

G BALACHANDAR

Chennai, جولای 13

بخش انرژی های تجدید پذیر در کشور گزارش 72 درصد کاهش در ظرفیت های جدید علاوه بر این در طول سه ماهه اول این سال مالی که در مقایسه با سال پیش دوره در پشت COVID-19 اختلال در زنجیره تامین و بخش دیگر چالش های این بخش است.

بخش اضافه شده فقط 592 مگاوات از ظرفیت های جدید در طول ماه آوریل تا ژوئن 2020 دوره که در مقایسه با 2151 مگاوات در طول ماه آوریل تا ژوئن 2019 دوره است. علاوه بر جدید در Q1 از این مالی یکی از بالاترین فصلنامه علاوه بر این در سال های اخیر است.

خورشیدی و بخش عمده باقی مانده است راننده از ظرفیت های جدید رشد انرژی های تجدید پذیر صنعت و اختصاص بخش عمده ای از این ظرفیت در Q1 در 495 مگاوات (شامل 192 مگاوات از زمین نصب شده و 302 مگاوات از پشت بام ظرفیت) طی ماه آوریل تا ژوئن 2020 دوره با توجه به اتحادیه های وزارت جدید و انرژی های تجدید پذیر (MNRE) داده است.

این اولین بار پشت بام بخش اضافه شده است ظرفیت بیشتر نسبت به زمین نصب شده بخش در سه ماهه. در سال پیش دوره های خورشیدی بخش آورده 1369 مگاوات (شامل 1115 مگاوات از زمین نصب شده و 254 مگاوات از پشت بام ظرفیت) از ظرفیت های جدید.

“در حالی که این بیماری همه گیر ارائه در کوتاه مدت چالش برای هر صنعت وجود دارد بسیاری از بحث امروز در مورد COVID-19 در واقع شتاب گذار جهانی برای انرژی های تجدید پذیر. این در درجه اول به این دلیل که همه گیر است و در معرض و تشدید بسیاری از خطرات در صنعت سوخت فسیلی از جمله نفت و گاز و همچنین زغال سنگ در تولید برق گفت:” اندرو Hines از بنیانگذاران و مدیر تجاری افسر CleanMax.

در طول Q1 از این مالی و باد و قدرت بخش اضافه شده حدود 86 مگاوات ظرفیت جدید که در مقایسه با 743 مگاوات در طول Q1 قبلی مالی.

به عنوان در تاریخ 30 ژوئن 2020 کل متصل به شبکه نصب شده ظرفیت انرژی های تجدید پذیر در هند بود در 87,669 مگاوات (80,467 مگاوات در Q1 سال گذشته).

“پروژه کسب فعالیت به طور معمول نشانه ای از سلامت خورشیدی بخش کاهش یافته است به طور قابل توجهی در ماه ژوئن چهارم” گفت: راج Prabhu, مدیر عامل شرکت Mercom سرمایه ،

MNRE مجموعه ظرفیت علاوه بر این هدف از 11,000 مگاوات (9000 مگاوات از زمین نصب شده و پروژه های 2000 مگاوات از طریق پشت بام) برای انرژی خورشیدی این بخش مالی در حالی که باد قدرت بخش است و انتظار می رود را در حدود 3000 مگاوات از ظرفیت.

هند شده است به شدت وابسته به چینی ماژول های خورشیدی برای ساخت و ساز خورشیدی در ظرفیت های. نزدیک به 80 درصد از ماژول های خورشیدی مورد نیاز مواجه شد از چین است.

با این حال دولت هند تصمیم گرفته است به منظور کاهش وابستگی به واردات تجهیزات در بخش برق. MNRE تحمیل خواهد شد پایه گمرکی (BCD) آغاز ماه اوت سال 2020 در ماژول های خورشیدی, سلول های خورشیدی و اینورتر به منظور تشویق و توسعه تولید محلی و زنجیره تامین بخش در کشور است.

با دولت هند تنظیم اهداف بلند پروازانه از 175 GW سال 2022 به هند به عنوان یک بازار قوی برای انرژی خورشیدی تجهیزات در سال های اخیر است.

به پایان می رسد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net