از راه دور کار: کار از خانه به ارمغان می آورد یک بعد جدید به امنیت سایبر

  • توسط Bhasin, Anil

با اخیر COVID-19 شیوع در سراسر جهان بسیاری از هندی سازمانها کارکنان خود اجازه داده اند به کار از خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس. این وظیفه مراقبت به دنبال حفاظت از سلامت و امنیت کارکنان در حالی که حفظ تداوم کسب و کار. در عین حال شرکت های نیاز به اطمینان حاصل شود مشابه وجود دارد ابتکار عمل را به آن اعمال زیرساخت و سعی کنید برای جلوگیری از گرفتن یک روش انعطاف پذیر.

اخبار مرتبط

وجود دارد ده ها تن از راه هایی برای دسترسی به شبکه و امروز از راه دور دفاتر مشترک هستند. این دفتر تلفن همراه است که یک واقعیت وجود دارد مقدار زیادی از پهنای باند و امنیت سایبر مهار هوش مصنوعی و دیگر فن آوری های پیشرفته. در بسیاری از سازمانها وجود خواهد داشت کارکنان که نیاز به کار در خارج از محیط اداری و این کارگران همراه خواهد دسترسی به شبکه شرکت مجاز با دستگاه و نرم افزار در یک محیط منظم.

کارفرمایان باید دقیق دستگاه خود را بیاورید (BYOD) دستورالعمل ها و سیاست ها برای کارکنان مایل به استفاده از دستگاه های شخصی برای دسترسی به شبکه های شرکت های بزرگ و سیستم های داخل دفتر. این سیاست نیاز به هر BYOD دستگاه – گوشی های هوشمند, قرص, لپ تاپ و غیره – برای دریافت مجوز توسط این گروه قبل از اتصال به شبکه مجاز است.

اما زمانی که کارکنان مجاز به کار از خانه برای فعال کردن کسب و کار تداوم این افزایش جدی مسائل مربوط به امنیت سایبر. به عنوان در ‘وضعیت امنیت سایبر در آسیا و اقیانوسیه’ بررسی توسط Palo Alto Networks; تقریبا نیمی (47 درصد) از پاسخ دهندگان اظهار داشت: بزرگترین cybersecurity چالش شد کارکنان خود را عدم امنیت سایبر آگاهی صرف نظر از اندازه شرکت و بخش.

داشتن کارکنان امنیتی حباب و جلوگیری از حملات سایبری نیاز به سرمایه گذاری در زمان و منابع و تجهیزات. کل قضیه که قادر به کار از خانه برای حفظ تداوم کسب و کار سقوط از هم جدا اگر کارفرما و کارمند موفق به حفظ همان سطح از امنیت و شیوه های که در محل کار است.

در اینجا برخی از راهنمایی برای امن کار از محیط خانه:

دستگاه: تنها اجازه می دهد تا با مجوز دستگاه ها برای دسترسی به شبکه های سازمانی برای اجرای کسب و کار.

آموزش و پرورش: به طور منظم تقویت به کارکنان مورد نیاز برای ورزش همان سطح از امنیت, نظم و انضباط در هنگام کار از خانه. وجود دارد یک فرصت برای شرکت های بزرگ برای توسعه امنیت سایبر مواد برای کارگران برای به اشتراک گذاشتن با خانواده های خود به تشویق و انداختنش آگاهی است.

آموزش: صرف نظر از جایی که کارمند است که دسترسی به شبکه از ارائه تا به تاریخ آموزش و تست کارمندان دانش در مورد امنیت سایبر بسیار مهم است. این آزمون باید ارجاع کار از خانه و برجسته کردن تله برای جلوگیری از.

فایروال ها: نصب نسل بعدی راه حل های امنیت سایبر به عنوان این طراحی شده با کنترل از راه دور حقوقی واجد شرایط در ذهن و اجازه گسترش فایروال مبتنی بر سیاست. این به کارکنان فرصت برای دسترسی به منابع حساس و ایمن در هر نقطه.

ابر: کارکنان با استفاده از cloud-تحویل برنامه های کاربردی و خدمات باید تنها با استفاده از این تایید شده توسط کارفرما و قابل دسترسی از طریق شبکه شرکت.

مشترک آن زیرساخت های معماری امنیت سازمانی ستاد مرکزی شعبه و دفاتر و مراکز داده و دسترسی از راه دور جلوگیری از بسیاری از حملات سایبری. این روند در حال حاضر برای امنیت شبکه تحویل داده می شود از طریق ابر حفاظت از کاربران, اطلاعات, برنامه ها و اطلاعات حساس است.

این توسعه کمک خواهد کرد که برای از بین بردن تفاوت بین کار و خانه کارگر از, امنیت, چشم انداز. در حال حاضر شرکت های نیاز به اطمینان حاصل شود ‘کسب و کار به عنوان معمول تلاش های گسترده برای کارکنان مشغول به کار از خانه, وقتی که می آید به امنیت سایبر.

(نویسنده منطقه ای معاون رئیس جمهور هند و سارک Palo Alto Networks)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>