اقلیت های مذهبی در ادامه به صورت خشونت در پاکستان: سازمان ملل متحد حقوق رئیس

اقلیت های مذهبی در پاکستان همچنان به صورت خشونت و حملات مکرر خود به مکان های عبادت و شکست دولت برای اصلاح قانون توهین به مقدسات و مقررات منجر به خشونت در برابر آنها حقوق بشر سازمان ملل از رئیس میشل باشله گفت: در روز پنج شنبه.

شیلی با سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر در جلسه توجیهی جاری 43 جلسه شورای حقوق بشر در ژنو در مورد حقوق بشر تحولات در سراسر جهان ذکر شده در مورد جنید حافظ, یک استاد دانشگاه در پاکستان که به اعدام محکوم شده است در ماه دسامبر برای توهین به مقدسات. “اقلیت های مذهبی در پاکستان همچنان به صورت خشونت و حملات مکرر خود به مکان های عبادت و تبعیض در قانون و عمل” باشله گفت.

 

پاکستان بحث برانگیز قانون توهین به مقدسات

“این (پاکستان) دولت با وجود توصیه های بین المللی از مکانیسم های حقوق بشر است نه اصلاح یا لغو قانون توهین به مقدسات مقررات که منجر به خشونت علیه اقلیت های مذهبی و همچنین به بازداشت خودسرانه و محاکمه” سابق شیلی رئیس جمهور گفت: در بیانیه ای در پاکستان بحث برانگیز قانون توهین به مقدسات.

 

“مجازات اعدام باقی مانده اجباری برای توهین به مقدسات و در ماه دسامبر مولتان در دادگاه محکوم Junaid حافظ به مرگ در یک اتهام توهین به مقدسات در مغایرت با قوانین بین المللی حقوق بشر,” او گفت:.

توهین به مقدسات یک موضوع بسیار حساس در پاکستان حتی با اثبات نشده و اتهامات اغلب باعث اوباش خشونت است. هر کسی محکوم و یا حتی فقط متهم به توهین به اسلام و خطرات خشونت آمیز و خونین مرگ در دست اوباش.

گروه های حقوق گفت: قوانین توهین به مقدسات در حال به طور مداوم مورد آزار قرار گرفته به دنبال انتقام و حل و فصل شخصی نمرات.

روز شنبه, پاکستان, وزیر حقوق بشر شیرین مزاری در حالی که پرداختن UNHRC جلسه گفت: دولت متعهد به رعایت و حمایت از حقوق کودکان و زنان و اقلیت ها از طریق تصویب قوانین مترقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>