آمریکا مقامات دولتی باید تحریم چین 2022 بازی های زمستانی المپیک مگر اینکه دولت کمونیستی را متوقف آزار و اذیت اقلیت های مذهبی یک گزارش منتشر شده در روز سه شنبه به وزارت امور خارجه توصیه می شود.

سالانه گزارش, نوشته شده توسط مقامات در گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی فدرال حمایت watchdog نظرسنجی نقض آزادی مذهبی در سراسر جهان است. در این سال که در سال 2018 و 2019 آن را پیدا چین به یکی از بدترین مجرمین به ویژه به دلیل آن را همچنان به زندانی کردن و شکنجه اویغوری مسلمانان و بوداییان تبتی.

گزارش مفصل چین حبس بیش از 1 میلیون Uighurs در اردوگاه های که در آن بسیاری می گویند آنها تجاوز شکنجه یا سترون. مقامات چینی نیز تخریب بسیاری از مساجد و سرکوب هر عمل از اسلام که آن را در نظر به افراطی.

درمان تبت بودایی ها مشابه است, این گزارش در بر داشت. دولت همچنان به نابود کردن معابد و صومعه جابجایی بیش از 6000 راهبان. آن persecutes هر کسی که حاضر به محکوم کردن دالایی لاما و سرکوب عمومی نمایش از تصویر خود را.

USCIRF کمیسر جانی مور انتقاد کشورهای غربی برای فاقد یک پاسخ به چین را به نقض حقوق بشر به نقل از یک “تعقیب منافع خود.” مور نوشت که برای چندین دهه بوده است و کشور چین مجاز به “بازی قوانین خاص خود را دارد” زمانی که “هیچ سوال وجود دارد که چین در جهان است مهمترین پرونده ناقض حقوق بشر و آزادی مذهبی.”

“این کاملا غیر قابل توجیه و آن دسته از کشورهای جهان که چشم پوشی از چین شرارت در نهایت ممکن است پیدا کردن خود را در خدمت به آن را,” او نوشت. “از آن زمان گذشته برای جهان ما بدن و ما لیبرال دموکراسی به تقاضا بیشتر از چین است.”

در علاوه بر این به فراخوان تحریم در بازی های المپیک, گزارش توصیه می شود که ایالات متحده تحریم رهبران حزب کمونیست در سین کیانگ یک منطقه خودمختار در چین که در آن اکثریت اویغوری زندانیان برگزار می شود در اردوگاه های کار اجباری. این گزارش همچنین خواست اعضای کنگره برای حمایت از قانون به دنبال ارائه کمک به Uighurs و دیگر آزار و اذیت اقلیت های مذهبی.

گذشته گزارش ها از داخل چین پیدا کرده اند که این کشور مذهبی آزار و اذیت را تنها بدتر در طول coronavirus بیماری همه گیر. Uighurs در ووهان شهرستان که در آن ویروس نشات گرفته بودند مجبور به ادامه کار در کارخانه در حالی که بقیه از شهرستان بود و تعطیل. دیگر Uighurs که قرنطینه محروم بودند مواد غذایی و یا مجبور به پرداخت برای نیازهای اساسی.

یک مقام رسمی در وزارت امور خارجه آمریکا گفت: واشنگتن آزما که گسترش سریع coronavirus نشان می دهد که “عواقب ویرانگر” از چین سیاست های زندانی اقلیت های مذهبی و همچنین از آن عدم شفافیت در گزارش سوء استفاده.

“دولت چین هنوز هم سکوت و مجازات کسانی که veer از خط رسمی — با عواقب بالقوه مرگبار,” او گفت:. “این بیماری همه گیر برجسته اهمیت حیاتی باز و شفاف و اشتراک گذاری اطلاعات و داده های قابل اعتماد برای جهانی بهداشت در ایران.”

آرکانزاس بهداشت ، تام پنبه سرسخت منتقد چین استدلال در مارس op-ed برای وال استریت ژورنال که در چین به عدم شفافیت به احتمال زیاد چیزی است که منجر به این ویروس شیوع در وهله اول. پنبه قبلا گفت که واشنگتن آزما که دولت کمونیستی را مات و نگرش های اطلاعات است که در بخشی از چه چیزی ساخته شده است این امکان را برای آن به زندانی Uighurs در “گولاگ بازآموزی اردوگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de