شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبر Brinda قیراط که بازدید شورش-آمار مناطق دهلی نو گفت که تلاش های بازسازی در حال آهسته و ناکافی’. او گفت: وعده های ساخته شده توسط هر دو مرکز و دولت دیده نمی شود روی زمین. او متهم به پلیس دهلی از “انفعال” و گفت: فیرث در حال ثبت نام برای دلایل مانند “کامپیوتر آویزان”.

در گفتگو با خبرنگاران از طرف دهلی همبستگی امداد رسانی و توانبخشی کمیته توانبخشی پنل تشکیل شده توسط شاخص تورم مصرف کننده(M) او گفت: مناطقی که خشونت صورت گرفت باید جمعیت زیادی متشکل از unorganised کارگران طبقه کارگر و طبقه متوسط پایین تر خانواده ها از هر دو جوامع است.

“هزاران نفر را تبدیل به قربانیان خشونت در راه های مختلف و رنج و پریشانی گسترده هستند. گام های فوری مورد نیاز برای ارائه کمک توانبخشی و کمک های حقوقی برای مضطرب مردم” قیراط و شاخص تورم مصرف کننده(M) دهلی امور متر Tiwari گفت.

گفتند جو است که هنوز هم ناراحت و مردم می ترسند برای رفتن به کار خود را. “تقریبا تمام خانواده هایی که دچار فقیر هستند. آنها unorganised کارگران در کارخانه های پوشاک جوشکار کارگران نانوایی ها و فروشندگان خیابانی. آنها می ترسند برای رفتن پس از خشونت است. این مسئولیت دولت ها برای رفتن به آنها و اطمینان از ایمنی” قیراط گفت.

“ما بررسی تیم و تیم حقوقی در حال رسیدن به مردم آسیب دیده و ارزیابی از دست دادن معیشت و دیگر خسارت متحمل شده است. این بود که لازم پس از دولت منتشر شد یک فرم فرستاده شده توسط قربانیان برای این ادعا جبران. آن احساس مهم است که قربانیان پر کردن این فرم و ارائه اطلاعات کامل از دست دادن آن است که آنها را رنج می برد. با توجه به اینکه بسیاری از قربانیان را از دست داده اند تقریبا همه چیز را در خانه های خود از جمله مدارک اولیه و با در نظر گرفتن این واقعه بسیاری از قربانیان شده است رفتن را از طریق آنها نیاز به کمک در پر کردن این فرم” قیراط گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی