مردمی همکاران سیل کمیته ملی حزب جمهوری خواه با کمک های مالی برای رئیس جمهور تهمت و حتی به عنوان شغل زیان کوه به دلیل مستند RNC رئیس Ronna McDaniel در مصاحبه ای گفت:.

حداقل 22 میلیون نفر را برای ثبت بیمه بیکاری پس از همه گیر آمار در ماه مارس است. اما پول از متعهد جمهوری خواه رای دهندگان و دیگر تهمت هواداران که به 200 دلار و یا کمتر به ازای هر سهم نورد به RNC خزانه برای حمایت از رئیس جمهور انتخاب مجدد پیشنهاد. این اهدا کنندگان ظاهرا برخی از وسط کلاس و آبی-یقه آمریکایی ها بیشتر تحت تاثیر ناگهانی رکود اقتصادی است.

“کاهش یافته است نه در همه کوچک-دلار [کمک] از طریق دیجیتال و ایمیل برنامه” McDaniel گفت: واشنگتن آزما جمعه در یک تماس تلفنی. “و ما دیده می شود برخی بسیار بزرگ روز جمع آوری کمک های مردمی نیز هست.”

به جای کاهش در کمک های مالی رخ داده است در میان خوب پاشنه بلند که اغلب به توجه شخصی نیست و ممکن است در طول بیماری همه گیر.

اجتماعی فاصله را مجبور McDaniel به لغو کامل تخته سنگ از اواخر زمستان و بهار جمع آوری اعانه با ثروتمند ایران با همکاران جلسه که قرار بود به عنوان با تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس. که توسعه قطع عمده خط لوله که منتقل میلیون ها نفر در کمپین نقدی به RNC و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اگر چه رئیس جمهور هنوز موفق به افزایش سنگین $212 میلیون دلار در سه ماهه اول.

ضمنا McDaniel کار کرده است این گوشی به شدت به لمس پایه با RNC عمده اهداکنندگان و از آنها بپرسید که چگونه coronavirus نهفته است کسب و کار خود و خانواده. او و تیم امور مالی نشده اند درخواست برای مشارکت در تصمیم گیری آن را نامناسب را مستقیم و درخواست های شخصی در طول یک بحران ملی. اما با مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ پژمرده حملات از دموکرات McDaniel گفت: او در حال نزدیک شدن به نقطه که در آن آنها شروع به جمع آوری کمک های مردمی می نامد.

“ما در حال گرفتن بسیار نزدیک است,” او گفت:. “صادقانه بگویم که من ساخت چک در تماس های این هفته و من در این گوشی هر روز انجام می دهند این مردم هستند گفت: “من می خواهم برای حمایت از رئیس جمهور’ بدون من حتی پرسیدن. به طوری که در ادامه به اتفاق می افتد و بیشتر و بیشتر و بیشتر است که باعث می شود من فکر می کنم ما در حال آماده شدن برای شروع گفت: “ما باید به محوری به کمپین.'”

McDaniel دهکدهای را با علاقه به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد شده برای مجازی جمع آوری کمک های مردمی به سطح شیب دار تا مبارزات انتخاباتی خود. او گفت: RNC “ممکن است تست آب” با ویدئو کنفرانس سرمایه گذاری رویدادهای اگر نگرانی های امنیتی می تواند راضی باشد.

“رئیس جمهور نمی تواند جمع آوری کمک های مالی در حال حاضر او نه تنها در آن متمرکز شده است” رئیس گفت. اما او با اعتماد به نفس است که RNC اهدا کنندگان در حال رفتن به. “آنها تشخیص دهند که حتی با این رفتن ما یک انتخابات در ماه نوامبر و پس از آن آنها را ببینید جو بایدن از جمع آوری کمک های مردمی و برگزاری مجازی جمع آوری اعانه به طوری که آنها بسیار آگاه از این واقعیت است که ما نیاز به منابع برای تجدید انتخاب این رئیس جمهور.”

در ضمن McDaniel نیز روز جمعه گفت که قصد دارد در مسیر سنتی حزب جمهوری خواه کنوانسیون به renominate مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه اوت در Charlotte, North Carolina.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی