تکیه Jio, Facebook همچنان به مخالفت با هر یک از دیگر در این منطقه کلیدی ذهن هرگز مگا مقابله

Reliance Jio, facebook, facebook jio ties, mukesh ambani, Reliance Industries Ltd,jio platforms, OCPS investments, RILدر ماه اکتبر Jio عامل انتقال بسیاری از بدهی به پدر و مادر خود شرکت Reliance Industries Limited.

اعتماد صنایع مخابرات بازوی Jio و رسانه های اجتماعی عمده Facebook همچنان به مخالفت با یکدیگر از طریق اینترنت تماس و پیام و خدمات با وجود Rs 43,574-کرور سرمایه گذاری قرارداد امضا شده بین دو شرکت.

“اپراتورهای مخابراتی از جمله تکیه Jio شده اند خواستار “خدمات مشابه همان قوانین” رژیم که بدان معنی است که برنامه های کاربردی تلفن همراه ارائه تماس و پیام و خدمات نیز باید ساخته شود تا با رعایت مجموعه ای از قوانین است که اجباری برای ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه. نرم افزار تلفن همراه شرکت های ارائه تعریف تماس ها و پیام ها را به مخالفت با همان.

اخبار مرتبط

“هر دو Facebook و Jio مستقل شرکت. ما خواهد شد که ما مستقل views. وجود دارد خواهد بود در مناطق که در آن ما خواهد همکاری وجود خواهد داشت و مناطق که در آن ما متفاوت خواهد شد و به رقابت بپردازند. وجود دارد هیچ تغییری در آنچه که ما فکر می کنم در مورد کسب و کار. ما انتظار نداریم که آن را از Facebook یا نه. بنابراین هیچ تغییر و یا هیچ چیز واقعا دیدگاهها برای کسانی که جنبه” اعتماد Jio سر از استراتژی Rafael Thakur گفت PTI.

او در پاسخ به یک سوال که آیا وجود خواهد داشت تغییر در موضع این شرکت با Facebook آینده در هیئت مدیره Jio سیستم عامل با 9.9 درصد سهام.

“Facebook بیش از حد تکرار همان فکر است که تفاوت را در ادامه به موضوع “خدمات مشابه همان قوانین” بین دو شرکت. “”به عنوان هیجان زده به عنوان ما در مورد همکاری من فکر می کنم ما همچنین انتظار می رود که وجود دارد خواهد بود در مناطق که در آن ما به رقابت بپردازند. ما در حال نشان دادن تراز در فرصت را به کار با هم به تاثیر مثبت برای کسب و کارهای کوچک به خصوص. من موافق است که وجود دارد خواهد بود در مناطق که در آن ما اختلاف نظر دارند و همچنین” Facebook هند معاون رئیس جمهور و مدیر عامل Ajit موهان گفت.”

پیش از آن در روز Facebook اعلام کرد سرمایه گذاری USD 5.7 میلیارد (تومان 43,574 کرور) برای خرید یک 9.99 درصد سهام این شرکت است که خانه های Ambani مخابرات بازوی Jio به عنوان رسانه های اجتماعی غول پیکر به نظر می رسد به گسترش حضور خود در بزرگترین بازار در شرایط پایه مشترک.

“ما ساخته شده یک اقلیت سرمایه گذاری در Jio سیستم عامل است. ما هیجان زده در مورد آن بوم. ما فکر می کنم از آن خواهد شد واقعا خوب برای اکوسیستم ، ما همچنین انتظار می رود که وجود دارد خواهد بود در مناطق که در آن ما نمی خواهد که همان نقطه نظر” موهان گفت.

Facebook یک صندلی در هیئت مدیره در Jio سیستم عامل با مسئولیت محدود شرکت آن است که سرمایه گذاری در, همراه با یک ناظر صندلی.
هنگامی که سرمایه گذاری در می آید 15,000 تومان کرور روپیه حفظ خواهد شد در Jio سیستم عامل با مسئولیت محدود در حالی که بقیه استفاده خواهد شد برای از گرو در اوردن OCPS (اختیاری تبدیل خوانده شده اولویت سهام) از Reliance Industries Ltd.

“در آن حس کل مبلغ می کند به کاهش بدهی های این گروه… Jio سیستم عامل با مسئولیت محدود شده است به ارزش در یک شرکت ارزش تومان 4.62 لاخ کرور. بدهی این شرکت در حدود 40,000 تومان کرور. با این سرمایه گذاری 15000 تومان کرور روپیه حفظ خواهد شد در شرکت و تعادل استفاده می شود برای از گرو در اوردن OCPS سرمایه گذاری RIL در این شرکت,” او گفت:.

در ماه اکتبر Jio عامل انتقال بسیاری از بدهی به پدر و مادر خود شرکت Reliance Industries Limited. خالص بدهی Jio سیستم عامل را به همان نسبت کاهش به دلیل نقدی که حفظ در شرکت Thakur گفت. “Jio سیستم عامل در حال حاضر بسیار کمی بدهی که عمدتا مربوط به طیف مسئولیت و برخی تجاری, کسب و کار” Thakur گفت.

Jio سیستم عامل تکیه خرده فروشی و واتساپ نیز وارد یک توافقنامه شراکت تجاری بیشتر برای سرعت بخشیدن به اعتماد خرده فروشی جدید کسب و کار تجارت در JioMart پلت فرم با استفاده از WhatsApp. Jio مارت را نگاه کنید مربوط به کسب و کارهای محلی با شروع از مغازه قبل از گسترش به سایر دسته ها مانند آموزش و پرورش و بهداشت و غیره.

RIL رئیس و مدیر عامل Mukesh Ambani پس از اعلام این توافق گفت که Jio دیجیتال اتصال به پلت فرم و Facebook ارتباط با مردم هند ارائه خواهد شد نوآورانه راه حل های جدید برای تمام افراد در کشور است.

“در آینده بسیار نزدیک JioMart-Jio دیجیتال جدید پلت فرم تجارت و واتساپ را توانمند سازی نزدیک به 3 کرور روپیه هند کوچک Kirana مغازه ها به صورت دیجیتالی و ستد با هر مشتری در محله خود. این به این معنی که همه شما می توانید سفارش و دریافت سریعتر تحویل روز به روز موارد از نزدیک به مغازه های محلی. در همان زمان کوچک kiranas می توانید متوالی خود را کسب و کار و ایجاد فرصت های شغلی جدید با استفاده از تکنولوژی دیجیتال” Ambani گفت.

Thakur گفت که نسخه بتا از Jio مارت در حال حاضر راه اندازی شده است در بخش هایی از بمبئی است و هیچ زمان قطعی از خط بر روی آن در حال تبدیل شدن به طور کامل عملیاتی با توجه به عدم قطعیت در اطراف مستند دوره است.

“ما کار کرده اند ، فاز بتا در واقع ما نورد به تعدادی از تجار در بمبئی منطقه و چند مکان دیگر. همه چیز شده اند نهفته به دلیل مستند. محاکمات بود آهسته. کس نمی داند چگونه این مستند لغو خواهد شد. در حال حاضر بتا محاکمه می رویم و آنها در حال رفتن خوب است. این خواهد شد در سراسر دسته. مواد غذایی یکی از بخش های که در آن ما در حال ارائه خدمات به,” او گفت:.

هنگامی که در مورد خواسته خواهد شد که مسئولیت رسیدگی به پرداخت بخشی از Jio مارت برنامه به عنوان دولت هنوز اجازه Whatsapp برای انجام دیجیتال پرداخت Thakur گفت که این برنامه اهرم یک سیستم توسعه یافته با تکیه خرده فروشی.
“Jio مارت است اعتماد کسب و کار خرده فروشی و Jio مارت خود را دیجیتال پلت فرم که در آن است را قادر می سازد مشتریان و تجار و ستد. ما کار خواهد کرد با Whatsapp با استفاده از Whatsapp پلت فرم به عنوان یک وسیله را به تجار و مشتریان بیشتر یکپارچه” Thakur گفت.

Facebook نیز تست جایگزین فن آوری برای ارائه خدمات اینترنت. این شرکت سعی در شروع آزمایش به صورت متناوب technologies, اما نمی تواند به جلو به دلیل به دلایل قانونی. موهان کاهش یافته است به نظر تست آن جایگزین فن آوری در Jio شبکه اما به طور خلاصه به ذکر است که فناوری 5G خواهد بود یکی از منطقه که در آن اشخاص می توانند همکاری کنند. او گفت که هر دو شرکت در حال تلاش برای گسترش اکوسیستم دیجیتال.

“چرا ما باید سرمایه گذاری در Jio است که ما در حال هیجان زده در مورد آنچه Jio انجام شده در چهار سال گذشته و آنچه که ما می توانید انجام دهید. اگر ما در آورد که انرژی ما می تواند فرصت های جدید است. حتی بدون پرداخت ما فکر می کنیم که این همکاری می تواند بسیاری از ارزش به مردم” موهان گفت. او گفت که ساخت همکاری در اطراف Jio مارت است و نه منحصر به فرد تنظیم بین دو شرکت.

“این قرارداد امضا شده بین این دو شرکت باید تنها تصویب کمیسیون رقابت هند اما با توجه به عدم قطعیت در اطراف مستند Thakur گفت که قطعی زمان بستن معامله نمی تواند متعهد است.” “این یکی می آید به صورت خودکار مسیر برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی. RJIL تنها مجوز کسب و کار که در آن 49 درصد به صورت خودکار است. تنها تایید که ما نیاز به این است که از CCI. ما به زودی رویکرد آنها را با برنامه ما و پس از آن هر چه زمان طول می کشد. آنها را حل و فصل معامله و اجازه دهید ما می دانیم,” او گفت:.

با این توافق Facebook تبدیل به بزرگترین شریک Jio در هیئت مدیره. Jio عامل خانه دیجیتال خدمات و اعتماد Jio Infocomm با مسئولیت محدود با 388 میلیون مشترک یک شرکت تابعه تماما متعلق به از Jio سیستم عامل است.

از Facebook معامله بخشی از ارزش باز کردن قفل توسط RIL به قطع بدهی. RIL شده است به دنبال همکاری های استراتژیک در سراسر کسب و کار خود را در حالی که هدف قرار دادن به deleverage ادامه ترازنامه است. از آن شده است صحبت هایش را برای فروش 20 درصد سهام در آن نفت-به-شیمیایی کسب و کار برای یک درخواست از 15 میلیارد تومان. RIL در حال حاضر گره خورده است تا با BP Plc برای سوخت کسب و کار به عنوان اهداف آن را به یک بدهی رایگان وضعیت در سال آینده.

Jio نیز شده بود بنا به گزارش صحبت و به طور جداگانه به گوگل اما سرنوشت آن بحث شناخته شده نیست.

آخرین معامله برنده-برنده برای هر دو Facebook و Jio. آن را به Facebook عمیق تر دسترسی به هند دومین بازار اینترنت پس از چین است.

Facebook در حال حاضر 400 میلیون کاربران واتساپ در هند است و به دنبال به راه اندازی پرداخت ارائه. داشتن یک شریک محلی می تواند کمک به آن را در مرور های مختلف نظارتی از جمله کسانی که مربوط به حریم خصوصی و ذخیره سازی محلی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de