اعتماد صنایع حقوق موضوع به زودی به عنوان Mukesh Ambani حرکت می کند و نزدیک به صفر بدهی هدف

RIL رئیس Mukesh Ambani گفت: او متعهد شده است تا این شرکت را به یک ‘صفر-net-بدهی’ شرکت.

Reliance Industries Ltd در تلاش برای تبدیل شدن به یک شبکه-صفر-بدهی شرکت گفته است که در نظر گرفتن حقوق موضوع سهام عدالت در جلسه هیئت مدیره در 30 مارس سال 2020 است. Mukesh Ambani را RIL هند با ارزش ترین ذکر شده شرکت با سرمایه گذاری در بازار تومان 9.25 لاخ کرور. همچنین یکی از بالاترین مدیون شرکت در هند با یک ناخالص بدهی بیش از Rs 3 لاخ کرور و خالص بدهی بیش از Rs 1.5 لاخ کرور. آن را نیز یکی از مهمترین نقدی غنی شرکت با بیش از Rs 1.3 لاخ کرور پول نقد در دست است. پیشتر در ماه اوت سال گذشته RIL رئیس Mukesh Ambani گفت: او متعهد شده است تا این شرکت را به یک ‘صفر-net-بدهی’ شرکت.

RIL در توجه به مبادلات سهام در اواخر روز گذشته گفت که آن را در نظر بگیرید یک پیشنهاد به موضوع سهام عدالت به سهامداران موجود بر اساس حقوق موضوع قانون و مقررات است. این شرکت به اشتراک نمی, جزییات پیشنهاد موضوع مانند اندازه از این موضوع ارائه شده سهام رقت تاریخ ، اما با توجه به RIL فعلی بازار کلاه تومان 9.25 لاخ کرور و هند بزرگترین خرده فروشی سهامداران پایه است که می توان انتظار داشت حقوق موضوع به ارائه آن با کافی قدرت شلیک برای کاهش بدهی.

اخبار مرتبط

در اوایل هفته گذشته Reliance Industries اعلام کرد یک مگا معامله به فروش 10% سهام در مخابرات سرمایه گذاری اعتماد Jio تومان 43,574 کرور به مارک زوکربرگ را Facebook, Inc. تکیه Jio دیده است سرمایه گذاری به میزان بیش از Rs 2 لاخ کرور پس از آغاز به کار و Mukesh Ambani بزرگ شرط بندی در هند دیجیتال آینده. یکی دیگر از مگا مقابله با غول نفتی آرامکو عربستان به فروش این سهام در RIL گل سرسبد نفت و گاز, کسب و کار است که در انتظار.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im