اعتماد سرمایه نتواند NCD پرداخت در آوریل 22

Reliance Capital, Anil Dhirubhai Ambani Group, Reliance
در سپتامبر سال 2019 مراقبت رتبه بندی کرده و کاهش اعتماد سرمایه 17,000 تومان کرور روپیه بدهی به طور پیش فرض در درجه ‘D’.

اعتماد سرمایه موفق به پرداخت برای غیر-تبدیل اوراق قرضه (NCDs) بلوغ در آوریل 22, شرکت آگاهانه در بورس از طریق انتشار. با توجه به نخست, پایگاه داده, اعتماد سرمایه مورد نیاز برای پرداخت Rs 1,070 کرور برای NCDs بلوغ در روز چهارشنبه.

این شرکت همچنین هشدار داد که سرمایه گذاران وجود خواهد داشت و تاخیر در بدهی. “انتظار می رود که این بدهی از شرکت در رابطه با شتاب مقدار و در غیر این صورت به تعویق خواهد افتاد,” اعتماد سرمایه بیشتر گفت: در انتشار آن است.

اخبار مرتبط

در سپتامبر سال 2019 مراقبت رتبه بندی کرده و کاهش اعتماد سرمایه 17,000 تومان کرور روپیه بدهی به طور پیش فرض در درجه ‘D’. آژانس نسبت به آن و عمل به این شرکت تاخیر یک روز پرداخت آن در چند NCDs آن را صادر کرده است. اما اعتماد سرمایه نگهداری می شود که تاخیر در پرداخت بود که با توجه به ویژگی های قطعی در بانک سرور. این شرکت تصریح کرد ادعای خود در انتشار صادر شده در اواخر روز چهارشنبه و گفت: “جمع و جور کردن را آغاز کرده است شتاب از امکانات مختلف و مهم خواستار پرداخت فوری از مقادیر که در غیر این صورت با توجه و قابل پرداخت در یک روش مرحله به مرحله در طول هشت سال.”

این شرکت همچنین با اشاره به موانع حقوقی برای نه قادر به ادامه آن دارایی های کسب درآمد. با توجه به Crisil گزارش های مالی غیر بانکی شرکت (NBFCs) هستند به احتمال زیاد به صورت نقدینگی چالش های, تا حدودی به دلیل ضعیف مجموعه در میان Covid-19 مستند. NBFCs باید بدهی های `1.75 لاخ کرور تا ژوئن 2020 به عنوان در هر Crisil. بسیاری از بانک های وام دهنده ارائه مهلت قانونی به NBFCs در اقساط طبق رزرو بانک هند Covid-19 بسته در ماه مارس اعلام کرد 27. اما NBFCs در حال ارائه به مشتریان خود را با یک توقف.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru