بازداشت و دستگیری بیش از 4000 جریان اصلی رهبران سیاسی از جمله سه فرمانده سابق وزیران در جامو و کشمیر استناد انتقاد شدید از اعضای مخالف در هر دو مجلس پارلمان در روز چهارشنبه که علائم شش ماه از abrogation از ماده 370 قانون اساسی

در طول ساعت صفر و در بحث در مورد حرکت برای تشکر از رئیس جمهور رام نات Kovind برای آدرس خود را به مجلس شورای اسلامی از مخالفت اعضای خواستار آزادی فوری رئیس سابق وزرا و مرمت عادی در دولت است.

BJP, اعضای, اما, در دفاع از این مرکز گام در جامو و کشمیر و گفت: این حرکت به تقویت دموکراسی است. اخیر علیه CAA-NRC-NPR هم آمدند تا برای بحث و گفتگو به عنوان مخالف ادعایی است که بی جی پی در تلاش است برای سرکوب اعتراضات حتی به عنوان حزب حاکم نگهداری می شود که مخالفان است که در پشت این اعتراضات است.

‘آزادی رهبران’

مخالفت اعضای Rajya سبها سوال بازداشت فاروق عبدالله تحت امنیت عمومی عمل می کنند و آن را به عنوان نامیده می شوند غیر قانونی گام. در Lok سبها این موضوع مطرح شد و در طول ساعت صفر بیش از حد.

“سه رئیس سابق وزرا از جمله فاروق عبدالله بیحال در زندان برای شش ماه گذشته آنها قرار داده شده است پشت میله های زندان بدون دادن هر گونه مناسب دلیل” کنگره رهبر Adhir Ranjan چودری گفت. “عبدالله شده است به طور غیر قانونی بازداشت” او ادعا.

TMC رهبر Monty Bandyopadhyay نیز مطرح. “من می خواهم درخواست دولت برای صمیمی این خانه حداقل در مورد وضعیت سلامت خود,” او گفت:. کنگره MP Kodikkunnil Suresh نیز مطرح شده اما اسپیکر Om Birla اجازه نمی دهد او را به آن کامل است. “این مسئولیت دولت و مجلس برای اطمینان از رفاه خود و همچنین که او تمرینات خود را حق به عنوان یک انتخاب نماینده” Suresh گفت. مخالفت اعضای یورش برده و به خوبی از خانه بالا بردن شعار برای آزادی عبدالله.

نامه PM

در ضمن شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی خواستار آن است که افراد بازداشت شده در کشمیر باید منتشر شود و سرکوب در ارتباطات باید برداشته شود: “هزاران نفر بازداشت شده اند از شب اوت 4-تاریخ 5 2019.

بسیاری از آنها در حال تسلیم در زندان در J&K و خارج از بازداشت خود در خوابگاه های مجازی تحت بازداشت خانگی و یا در دیگر مکان های مختلف. این شامل افرادی که در خدمت به عنوان اتحادیه و وزرای کابینه در گذشته افرادی مانند فاروق عبدالله Mehbooba مفتی و عمر عبدالله (هر سه رئیس سابق وزرای), Mohd یوسف Tarigami چهار زمان انتخاب MLA به شرکت بین مجلس از ایالت جامو و کشمیر و بسیاری دیگر’ Yechury گفت.

“من به شما نوشتن به تقاضا است که افراد بازداشت شده خود اعطا آزادی و آزادی به عنوان تضمین شده توسط قانون اساسی هند. ارتباطات سرکوب باید برداشته شود و فرایندهای دموکراتیک ترمیم بلافاصله. این باید به شدت تحت تاثیر اقتصاد منطقه تحمیل بی سابقه بدبختی مردم,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im