States در حال کار برای گسترش پوشش مدیکید برای بعد از زایمان, بهداشت و درمان, خدمات, حتی قرمز متحده که تصمیم به گسترش مدیکید واجد شرایط از طریق Obamacare.

ایلینوی, میسوری و کارولینای جنوبی ارائه کرده اند چشم پوشی به وزارت بهداشت و خدمات انسانی درخواست تصویب به گسترش مدیکید پس از زايمان پوشش دوره برای یک سال.

و می گوید که گسترش مدیکید تحت Obamacare با توجه به قانون به گسترش پوشش: گرجستان, Missouri, ویسکانسین, تنسی و تگزاس.

برخی از این کشورها موجب شده است با این مشکلات رو به مادران جدید است. گرجستان و تگزاس و ایالت میسوری برخی از بالاترین نرخ از مادرانی که در طول میرند و یا تا یک سال پس از زایمان. آمریکا مرگ و مير مادران بیش از دو برابر از 10.3 هر 100000 تولد زنده در سال 1991 به 23.8 در سال 2014. مشترک صندوق یافت که در میان 11 کشورهای با درآمد بالا, ایالات متحده دارای بالاترین سهم زنان در حال مرگ از عوارض بارداری که بسیاری از آنها پیشگیری.

این یک مشکل است که جلب توجه قانونگذاران در کاپیتول هیل. دموکرات رابین کلی تقبیح عدم تمدید پس از زايمان تحت مراقبت پزشکی به پایان می رسد که پس از 60 روز از تولد در فوریه انرژی و تجارت جلسه کمیته. گسترش مدیکید واجد شرایط بودن دوره برای مادران جدید او گفت می تواند محافظت از 12 درصد از زنانی که تجربه های بهداشت و درمان اضطراری پس از استاندارد 60 روز پس از زايمان پوشش مدیکید.

“کارشناسان معتقدند که گسترش مدیکید برای اطمینان از مادران جدید می توانید دکتر خود را حفظ خواهد کرد آنها را نوزادان و خانواده سالم” کلی گفت: واشنگتن آزما. “از آن زمان به ایجاد یک سیستم که در آن مادران جدید 70 درصد از آنها حداقل یک عارضه پس از زایمان می تواند پزشک خود را ببینید.”

کلی کمک مامان عمل پیشرفته است که از انرژی و تجارت کمیته در ماه نوامبر سال 2019 با صدای رای خواهد ایجاد یک گزینه برای دولت ها به منظور توسعه برنامه هایی برای گسترش پوشش تا 12 ماه بدون نیاز به رفتن را از طریق روند چشم پوشی. او به نام گسترش پس از زايمان پوشش “بزرگترین چیزی که ما نیاز داریم.”

کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان شروع به دفاع از تمدید پس از زايمان پوشش مدیکید که کلی معرفی قانون در سال 2019 که ارشد سازمان بهداشت تحلیلگر سیاست امیلی اکرت گفت: به طور موثر به خود جلب کرد کنگره و توجه به هشدار دهنده نرخ مرگ و میر مادران به علت عدم پوشش بهداشت و درمان.

“این لایحه است که کمی خوش طعم تر به دلیل آن را نه اصلاح اساسنامه و ساخت تمام متحده گسترش پوشش” اکرت گفت: واشنگتن آزما. “این ارائه آن را به عنوان یک گزینه برای دولت به گسترش پوشش برای کمک به بهبود نرخ مرگ و میر مادران.”

در حالی که ایالات متحده است که ارسال شده اند چشم پوشی کوتاه آمد تا کامل 12 ماه فرمت که ACOG و کلی طرفدار برای, گام به گام بهتر از هیچ اقدامی در Eckert را مشاهده کنید.

برای مثال نیوجرسی یک دولت است که گسترش مدیکید تحت Obamacare در سال 2014 را مشاهده کنید چشم پوشی از درخواست برای تمدید پس از زايمان پوشش مدیکید از طریق 180 روز.

اکرت آن را به نام “تغییر تدریجی” است که او با اعتماد به نفس تبدیل خواهد شد و پوشش جامع.

“آن نیست مرتب از دیدار آستانه که ACOG ملی می خواهم برای دیدن همه زنان در این کشور را … اما ما نه در هر راه تلاش برای پایمال کسانی که تلاش” اکرت گفت. “ما فکر می کنیم هر گونه بهبود در وضعیت موجود برای تمام زنان فوق العاده خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im