قرمز و نارنجی و سبز مناطق ممکن است می آیند تا در طول تمدید مستند

The chief ministers were against large scale inter-state movement of people, sources said.رئیس وزرای بودند در برابر مقیاس بزرگ بین دولت و جنبش, مردم, منابع گفت.

این مرکز به احتمال زیاد به دسته بندی این کشور به قرمز و نارنجی و سبز مناطق بسته به تعداد COVID-19 موارد در طول پیشنهاد تمدید دوره مستند و ممکن است اجازه می دهد تا خدمات محدود به تابع در مناطق امن.

مقامات مستراح به بحث در طول چهار ساعته کنفرانس با وزرای ارشد برگزار شده توسط نارندرا نخست وزیر گفت که مدارس و کالج ها بسته باقی خواهد ماند اما برخی در مقیاس کوچک صنایع و مشروب مغازه ها ممکن است مجاز به تابع.

اخبار مرتبط

وجود دارد در نزدیکی اتفاق در گسترش مداوم 21-day مستند است که تا مارس 30 و دولت مرکزی است که به احتمال زیاد به دسته بندی این کشور به سه منطقه — قرمز و نارنجی و سبز — بسته به تعداد COVID-19 موارد رسمی صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: PTI.

وجود خواهد داشت هیچ فعالیت در مناطق قرمز — ولسوالی که در آن قابل ملاحظه تعداد موارد تشخیص داده شد و یا مناطقی که اعلام شد نقاط.

در نارنجی مناطق — که در آن تنها چند مورد یافت شد: در گذشته با هیچ افزایش در تعداد موارد مثبت — حداقل فعالیت هایی مانند افتتاح محدود حمل و نقل عمومی برداشت محصولات کشاورزی خواهد شد مجاز است.

مناطق سبز را در مناطق که در آن هیچ COVID-19 مورد است.

رئیس وزرای بودند در برابر مقیاس بزرگ بین دولت و جنبش, مردم, منابع گفت.

مشروب مغازه ها به احتمال زیاد مجاز به باز کردن به عنوان بسیاری از وزرای ارشد به شدت سخت تن به تن برای آن استدلال آن است که عمده درآمد تولید راه را برای ایالات متحده به منابع اضافه کرد: رستوران ها و مراکز باز نمی شود.

برخی از MSME صنایع در حال سقوط تحت منطقه سبز در مناطق که در آن هیچ COVID-19 case — اجازه خواهد داشت به عملکرد در خانه و محل سکونت و امکانات برای کارکنان با تعمیر و نگهداری مناسب از فاصله اجتماعی.

فعالیت های کشاورزی نیز مجموعه ای اجازه داده می شود به رنگ سبز و نارنجی مناطق با سخت نگهداری از فاصله اجتماعی.

محدود هوایی داخلی و خدمات قطار ممکن است اجازه داده شود در انتخاب بخش با 30 درصد یا کمتر مسافران در حالی که محدود مترو خدمات نیز ممکن است آغاز شده و در شهرهایی مانند دهلی نو با 30 درصد مسافران است.

در حال حاضر در شهرهای بزرگ مانند دهلی 30 درصد از DTC و خوشه خدمات اتوبوس در حال عملیاتی برای کسانی که مشغول به کار در خدمات ضروری است.

شهر خدمات حمل و نقل عمومی را تقویت خواهد کرد از حداقل به بهینه منابع دیگر گفت.

رئیس وزرا به شدت مخالف هر گونه توده در مقیاس حرکات مردم بین متحده گفت که آنها نمی باید از این ظرفیت برای قرار دادن هزاران نفر از مردم در قرنطینه هم منابع گفت.

پس از ماراتن نخست وزیر اعتقاد بر این است به کارگردانی مقامات بالا به کار در این دستورالعمل در مورد محدودیت ها و معافیت ها — که ممکن است اعلام شود یا در روز یکشنبه یا دوشنبه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im