Realtors می گویند RBI تصمیم گیری برای افزایش نقدینگی; به دنبال سریع انتقال

RBI, Prakash Javadekar, coronavirus outbreak, EMI payments, Shaktikanta Das, Shaktikanta Das , COVID-19 pandemic, latest news on RBIRBI قطع مخزن رای دادن به 4.4 درصد و کاهش نسبت ذخیره نقدی نگهداری شده توسط بانک به صورت 100 امتیاز.

RBI تصمیم به کاهش نرخ های کلیدی و به مدت سه ماه توقف در تمام مدت وام را افزایش نقدینگی و کاهش بدهی های فشار ارائه شده بانک ها با تصویب این مزایا به مشتریان به سرعت و با توجه به توسعه دهندگان املاک و مشاوران. RBI قطع مخزن رای دادن به 4.4 درصد و کاهش نسبت ذخیره نقدی نگهداری شده توسط بانک به صورت 100 امتیاز. معکوس مخزن میزان کاهش 90 bps به 4 درصد است.

اظهار نظر در توسعه CREDAI رئیس Jaxay شاه گفت: “اقتصاد در حال رفتن را از طریق بار سخت است. تصمیم گیری توسط RBI فرماندار امروز یک حد انتظار بسته جامع برای کاهش بار مالی همه کلاس های سراسر کشور.” “ما در حال فرض کنید که مهلت را پوشش می دهد تمام خانه وام وام خودرو و وام های شخصی از هر طبیعت است. این بسیار مهم است که کار سخت مالیات پرداخت درآمد متوسط بخش از جامعه ما ارائه شده است این انعطاف پذیری,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

NAREDCO جمهور Niranjan Hiranandani گفت: RBI حرکت به پمپ تازه نقدینگی در سیستم قطعا کمک خواهد کرد برای کاهش استرس, جریان نقد و بدهی های فشار در سیستم اقتصادی است. “موفقیت به تسلط جامع اعلام RBI خواهد بود در سریع انتقال از این نقدینگی ابزار پایین خط به بالا بردن اشتها میان هند Inc به درجه یک تا احیای اقتصادی,” او اضافه شده است.

Anarock رئیس Anuj پوری گفت: RBI حرکت را فشار اعتباری جریان به تمام صنایع سیم پیچ تحت تاثیر coronavirus. “با توجه به این مدت زمان RBI خواهد اطمینان حاصل شود که به نفع کاهش نرخ به طور مستقیم به مصرف کنندگان واقعی که در نهایت می تواند ترجمه به بیشتر وام خانه داوطلبان,” او گفت:. مهلت قانونی سه ماه و تربیه در همه وام های برجسته خواهد بود و عمده کمک به همه نگران سهامداران.

“همه در همه این انفجار بزرگ اعلام توسط RBI به نفع همه صنایع است و بدون شک قانع کننده ترین مداخله در عین حال به رام اصلی بحران اقتصادی در کشور” پوری گفت. Rafael, مجله رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل – هند و جنوب شرق آسیا و خاورمیانه و آفریقا گفت: “RBI است که در یک ماموریت حالت به پرورش این بازار حفظ ثبات مالی و زمان در اینجا بسیار مهم است.”

این تصمیم به تاخیر اقساط از همه وام های بلند مدت سه ماه را ارائه پشتیبانی لازم به homebuyers و همچنین او اضافه شده است. JLL هند مدیر عامل شرکت و کشور سر رامش Nair گفت: کاهش کلیدی نرخ بهره بانک ها را تشویق به رفت و آمد مکرر برای افزایش وام دهی به بخش های تولیدی اقتصاد در زمانی که رشد اعتبار است کاهش. “این مهم است که برای انتقال فوری از این کاهش نرخ به خانه خریدار آن خواهد شد افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده,” او اضافه شده است.

تزریق نقدینگی از Rs 3.74 لاخ کرور همراه با سه ماه توقف در تمام مدت وام توسط موسسات مالی را کاهش نقدینگی کوتاه مدت نگرانی ها و کمک به توسعه دهندگان به عنوان به خوبی به عنوان خریداران خانه زنده ماندن در این نامشخص زمان Nair گفت. او گفت که مجموع وام های برجسته ای از توسعه دهندگان املاک و مستغلات از بانک های تجاری NBFCs و HFCs است که تخمین زده می شود حدود Rs 4.5 لاخ کرور از مارس سال 2020 است.

توقف قطعا homebuyers به این موسسات مالی وام برآورد تومان 20 lakh هسته ای تا ماه مارس سال 2020 او اضافه شده است. نایت فرانک هند CMD Shishir Baijal گفت: apex بانک بررسی تمام جعبه های مورد نیاز از کاهش نرخ نقدینگی تزریق و توقف. “این مراحل کمک خواهد کرد که اقتصاد به ماندن پایدار با وجود مستند و اقتصادی اختلال,” او گفت:.

Dhruv Agarwala مدیر عامل شرکت PropTiger و Housing.com گفت: “این خواهد شد یک راه طولانی در کاهش عظیم درد احساس بودن در همه بخشهای اقتصاد و به خصوص در رای حساس بخش املاک و مستغلات. RBI نشان داده و آن را قاطعانه قصد کاهش آنچه که می توانست شدید اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.” Gaurs گروه MD Manoj گور گفت: نرخ وام خانه باید سقوط 90-110 اساس نقطه. “به خاطر اقتصاد هند RBI باید اطمینان از مناسب انتقال است.”

Supertech رئیس R K Arora گفت: این حرکت را شتاب ارائه به بازار املاک و تقویت اقتصاد. Nayan Raheja, مدیر اجرایی, Raheja توسعه دهندگان گفت: بهره وام خانه ممکن است سقوط به حدود 7 درصد است که augurs خوبی برای بخش املاک و مستغلات.

Rohit گرا, MD گرا تحولات گفت: “کاهش نرخ بهره را کاهش بار بر روی افراد و کسب و کار به عنوان خواهد توقف.” Avneesh Sood, مدیر اروس گروه امیدوار است که بانک ها را تصویب سود کاهش هزینه بهره از هر دو توسعه دهندگان و خریداران خانه.

بر اساس بمبئی-Ekta جهان رئیس Ashok Mohanani گفت: “امروز اعلام می کند برخی از اطمینان در ذهن شهروندان وحشتزده که اقتصاد را دوباره زنده خواهد شد در کوتاه مدت اجرا شود.” Bhutani مادون مدیر عامل Ashish Bhutani گفت: “از کاهش نرخ به تزریق نقدینگی به مهلت قانونی برای بازپرداخت وام این اقدامات کمک خواهد کرد که هر دو افراد و سازمان ها برای مقابله با وضعیت کنونی.”

Kaushal Agarwal رئیس نگهبان املاک و مستغلات مشاوره گفت: “اعتقاد ما این است که بانک ها خواهد شد و در نهایت عبور از مزایای فعلی و قبلی کاهش نرخ به مشتریان. این کاهش هزینه استقراض برای خانه-جستجوگر به طور قابل توجهی تاثیر مثبت بر املاک و مستغلات.”
مهلت قانونی و تربیه کمک خواهد کرد که در مدیریت از طریق بحران کنونی گفت: Ankush کال رئیس جمهور (فروش و بازاریابی) محیط گروه. Poddar مسکن, MD, Rohit Poddar گفت: “ما خوش آمدید این اقدامات که بدون آنها اقتصاد را به کاهش قیمت ها.” Sushma گروه اد Prateek میتال گفت: نرخ وام خانه به شدت سقوط خواهد کرد که افزایش تقاضای مسکن که وضعیت normalises.

این یک قدم برای بهبود شرایط نقدینگی و تشویق و رشد و حفاظت از ثبات مالی گفت: Ashish سارین مدیر عامل شرکت AlphaCorp. Honeyy Katiyal موسس سرمایه گذاران درمانگاه نامیده می شوند این مراحل را به عنوان “نیاز به ساعت” برای تقویت بخش دارایی غیر منقول و به طور کلی اقتصاد است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>