خواندن به نجات: خواندن آنلاین سیستم عامل خود را به محتوای رایگان برای کمک به اجتماعی فاصله

Scribd, considered to be the world’s largest digital library, has also made available for free (for the next 30 days) over 60 million of its electronic books and audiobooks. Scribd به عنوان بزرگترین کتابخانه دیجیتال نیز در دسترس به صورت رایگان (برای 30 روز آینده) بیش از 60 میلیون نفر از آن کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی.

توسط Shriya Roy

گیر در خانه و حوصله به مرگ ؟ خبر خوب وجود دارد برای شما به عنوان چند, دیجیتال, کتابخانه الکترونیکی, یادگیری و خواندن آنلاین سیستم عامل اجازه دسترسی به محتوای خود را به صورت رایگان برای کمک به جهانی مبارزه با شیوع کروناویروس با امید و مثبت. از مجلات و کتاب ها به پادکست وجود دارد طیف گسترده ای از مواد برای شما به از را انتخاب کنید. این اطلاعیه پس از خود انزوا اقدامات در جای خود قرار گرفتند به کاهش گسترش COVID-19.

اخبار مرتبط

JSTOR طولانی در حال اجرا بزرگ علمی پایگاه داده برای یک خبر در رسانه های اجتماعی که 6,000 از آن کتاب های الکترونیکی و بیش از 150 مجلات در حال حاضر رایگان برای همه برای دسترسی به. JSTOR نیز به اطلاع خوانندگان که آن را آوردن 26 سلامت عمومی مجله archives.

Scribd به عنوان بزرگترین کتابخانه دیجیتال نیز در دسترس به صورت رایگان (برای 30 روز آینده) بیش از 60 میلیون نفر از آن کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی. “امروز با میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان اقامت نزدیک به خانه برای کاهش خطر گسترش COVID-19 دسترسی به کتاب ها و اطلاعات مهم تر است از همیشه قبل از. خواندن می تواند ارائه راحتی باور نکردنی. آن اضطراب را کاهش می دهد و باعث می شود ما احساس بیشتر انجام شده و حتی شادتر” گفت: سفر آدلر, مدیر عامل شرکت Scribd.

Science Direct یک پایگاه داده از تحقیقات پزشکی مجاز است دسترسی رایگان به آن رمان Coronavirus مرکز اطلاعات یک سایت اختصاص داده شده به همکار-مجله بررسی مقالات در مورد جدید پاتوژن. پس از آن وجود دارد کتاب صوتی پلت فرم قابل شنیدن است که ساخت صدها عنوان آن به صورت رایگان در دسترس برای کمک به مردم در مقابله با خود انزوا. پلت فرم اعلام کرد که هر کسی می تواند گوش دادن به یک انتخاب متنوع از آن عناوین به صورت رایگان برای تا زمانی که مدارس بسته باقی می ماند. چند عنوان آن شامل Westworld توسط, Thandie Newton, Downton Abbey by Dan Stevens کلاسیک مانند مری شلی فرانکشتاین, سر آرتور کانن دویل بازگشت شرلوک هولمز, White Fang, جغد و پوسیکت, ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب, وینی پیف, The Wonderful Wizard of Oz باد در درختان بید در میان دیگران. “تا زمانی که مدارس تعطیل هستند ما باز است. از امروز شروع بچه ها در همه جا می توانید فورا جریان های باور نکردنی مجموعه داستان از جمله عناوین در سراسر شش زبان مختلف است که کمک خواهد کرد که آنها را به ادامه خواب, یادگیری و فقط بچه ها” قابل شنیدن در بیانیه ای گفت.

در هند, دیجیتال, چاپ و نشر کتاب خانه نیروی عظیم منهدم کننده کتاب اعلام کرده است که آن را اجازه می دهد کاربران دسترسی رایگان به آن برنامه است. این انتشارات آغاز #readinstead کمپین برای تشویق این کشور برای ایستادگی در کنار هم در طول این زمان به چالش کشیدن و عمل اجتماعی فاصله. “خواندن است کاملا به سادگی بهترین راه برای رسیدن به اجتماعی فاصله. آیا آن را نمی بزرگ اگر ما می تواند بیرون آمدن از این لحظه ترسناک غنی گفت:” Chiki سرکار بنیانگذاران نیروی عظیم منهدم کننده. در میان کتاب های الکترونیکی که به صورت رایگان در دسترس در این برنامه هستند جایزه نوبل برندگان Abhijit بانرجی و استر دوفلو خوب اقتصاد برای بار Sourav Ganguly یک قرن کافی نیست و Kohinoor توسط ویلیام Dalrymple و آنیتا نند.

پس سخت مستند اقدامات در بخش های مختلف از هند و در سراسر جهان ACK رسانه ناشر Amar Chitra Katha و Tinkle, کمیک نیز ارائه شده یک ماه اشتراک رایگان به کل آرشیو. خوانندگان می توانند به آن دسترسی داشته باشید از طریق ACK و صدای جرنگ جرنگ کردن تلفن همراه برنامه های کاربردی و وب سایت ها. این ابتکار ACK رسانه ها می گوید کمک خواهد کرد که کسانی که “cooped در خانه” با توجه به این مستند و اجتماعی فاصله آسان تر است. “Coronavirus ترساندن به ارمغان آورده است همه چیز را متوقف. پس از شیوع ما در حال گرفتن نمرات پیام در شبکه های اجتماعی… ما فقط نمی خواهید برای پیوستن به ارابه موسیقی. به جای آن ما تصمیم به انجام کاری که به ارمغان می آورد لبخند را در چهره بچه ها و پدر و مادر در خانه گیر کرده. همه ما می تواند به آنها هدیه شد مطالب ما” گفت: Preeti Vyas, رئيس جمهور, ACK, و اضافه کرد که این تصمیم یک “هدیه” از نشر “کودکان هند”است.

چند فرهنگی فضاهای هنرمندان و, هنرمندان شده است انتشار مطالب خلاقانه به صورت رایگان در سیستم عامل های مختلف آنلاین با هدف از ساخت این فرایند اجتماعی فاصله کمی ساده تر و جذاب.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>