RBSA برآورد ارزیابی LIC در Rs 9.90-11.50 L کرور محدوده

برخی از عوامل وجود دارد که به نفع LIC مانند سهم بازار بالا, بالاترین ادعای حل و فصل نسبت و حاکمیت تضمین شده توسط دولت هند (GoI).

دو ماه پس از آنکه دولت اعلام کرد طرح خود را به لیست زندگی شرکت بیمه هند (LIC) پیشرو شرکت مستقل ارزیابی RBSA مشاوران تخمین زده است ارزیابی زندگی شرکت بیمه هند (LIC) در محدوده Rs 9.90 لاخ کرور روپیه به تومان 11.50 لاخ کرور. این ارزیابی بر اساس بازار capitalisation به عنوان یک درصد از دارایی های تحت مدیریت (اوم) است که پایین تر برای LIC از دیگر ذکر شده در بیمه زندگی مانند SBI بیمه عمر HDFC بیمه عمر و ICICI Prudential بیمه عمر.

اوم از LIC بود در Rs 33.20 لاخ کرور که در دسامبر سال 2019 در حالی که اوم از SBI زندگی و HDFC Life شد در `1.64 لاخ کرور و 1.36 لاخ کرور روپیه بود. اما بازار capitalisation به عنوان یک درصد از اوم برای SBI زندگی و HDFC Life بود در 59% و 93% بود. بازار capitalisation گرفته شده برای محاسبه بود که در تاریخ 31 دسامبر 2019 شد Rs 96,200 کرور برای SBI بیمه عمر و Rs 1.26 لاخ کرور برای HDFC Life.

اخبار مرتبط

اما برای LIC, RBSA بر این باورند که محدوده مناسب برای ارزیابی LIC ممکن است بین 30% تا 35% از اوم. عوامل مختلفی محدود بالاتر ارزیابی LIC مانند PSU برچسب و سرمایه تخصیص مسائل درآمد بهره وری از LIC برای سهامداران خود در میان دیگران. “LIC نسبتا پایین تر قدرت درآمد به دلیل نسبتا بالاتر توزیع مازاد به سهامداران سرمایه گذاری پایین تر عملکرد و احتمالا بهینه اختصاصی شیوه” گفت: RBSA در گزارش خود در ارزیابی و تحلیل LIC.

LIC سهام آن در مجموع مازاد بین بیمه گذاران و سهامداران در درجه 95:5 صرف نظر از سیاست ترکیب محصول پس از کاهش سود مشترک با سهامداران. در مورد خصوصی بازیکنان 100 درصد از مازاد تولید شده از غیر شرکت کننده پاداش و 10 درصد از مازاد تولید شده از شرکت کسب و کار به طور معمول نسبت به سهامداران است.

شرکت طرح ارائه می دهد یک پایه تضمین و گیره بازده سرمایه گذاری از سود که شرکت صندوق می سازد. سود حاصل از شرکت صندوق دریافت توزیع بین policyholder و سهامداران. در حالی که در غیر شرکت طرح که همراه با تعریف منافع یا بازده تضمین شده. در اینجا مزایای تعریف شده در صف مقابل و بنابراین این صندوق استخر ندارد مشارکت در سود های. مدت سیاست یا سنتی برنامه های که در آن سرمایه گذاری مزایای تعریف شده در صف مقابل همه غیر شرکت کننده در, طبیعت, و بیمه گر می تواند جیب کل سود پس از تأمین برای تضمین می کند.

با این حال وجود دارد برخی از عوامل که به نفع LIC مانند سهم بازار بالا, بالاترین ادعای حل و فصل نسبت و حاکمیت تضمین شده توسط دولت هند (GoI). به طور معمول, بیمه عمر استفاده از بازیکنان متعدد از هر دو جاسازی شده و ارزش یا ضمنی ارزش کسب و کار جدید اما LIC منتشر نمی کند یا آن تعبیه شده ارزش و یا ارزش خود را از کسب و کار جدید و از این رو RBSA مشاوران اتخاذ کرده اند ارزیابی های متعدد بر اساس اوم.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im