RBI FX ذخایر: پناهگاه از طوفان

rbi, reserve bank of indiaمناسب FX ذخایر توافق RBI توانایی ثابت بازار فارکس با USD/INR فروش خرید معاوضه US$4bn به صندوق های اخیر FPI فروش US$6.1 میلیارد دلار

RBI را منطقی بالا FX ذخایر (US$487bn) مطمئنا هند اصلی سدی در برابر تعمیق رکود جهانی. ما همیشه بر این باور بودند که جالان-ردی سیاست ساخت و ساز FX ذخایر ما تنها بیمه در برابر سرایت. RBI فرماندار دس به تازگی با اشاره به این که “… تا زمانی که ارز با ثبات است و سپس مردم…می توانید با کیفیت بهتر تصمیم گیری…” او مطرح US$57.7 میلیارد دلار از دسامبر سال 2018 با قیمت نفت در حال سقوط (نمودار 1). این باید کمک به حفظ حملات سوداگرانه در INR (روپیه) در خلیج. دوم کافی FX ذخایر خارجی ارائه نمونه کارها سرمایه گذاران به راحتی به سرمایه گذاری در بازارهای هند. در نهایت این همچنین اجازه می دهد تا هند شرکت ها این گزینه از بالا بردن پروژه مالی از بازارهای بین المللی در نرخ ارزان.

پس چقدر از FX می RBI خرید ؟ ما تراز پرداخت ها برآوردها نشان می دهد که باید آن را قادر به اضافه کردن US$31bn در FY21 اگر کسری حساب جاری کاهش به 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی با نفت به طور متوسط US$47.5/bbl. (10 دلار/بشکه نوسانات کسری حساب جاری توسط US$11bn.) این بدیهی است که قرار می دهد هند در مراتب امن تر از موقعیت, می گویند در سال 2013 و یا در سال 2018 است. با توجه به اختلالات زیادی depreciations آوردن هزینه فرصت از حدود 0.6 درصد از تولید ناخالص داخلی است که قطعا یک قیمت قابل قبول برای پرداخت. پس چرا INR ارزش 4 درصد در سال 2020? این است که به طور گسترده در خط با 2.4% قدردانی از شاخص دلار. RBI است به طور معمول هرگز حیف و میل گرانبها FX ذخایر برای مقابله با افزایش دلار. مطمئنا بهتر برای زندگی به مبارزه با یکی دیگر از روز. در هر صورت INR استهلاک بسیار کمتر از دیگر کشورهای BRIC (سابق چین) (نمودار 2).

اخبار مرتبط

مناسب FX ذخایر توافق RBI توانایی ثابت بازار فارکس با USD/INR فروش خرید معاوضه US$4bn به صندوق های اخیر FPI فروش US$6.1 میلیارد دلار رسیده است. در حقیقت این است که به شدت لازم است به عنوان بانک نگه nostro FX توازن در حدود US$30bn. بانک مرکزی با کافی FX ذخایر به طور معمول ندارد به فروش FX ذخایر به لنگر انتظارات. اگر FX ذخایر درک نمی شود کافی FX مداخلات تنها استوک ترس که سیاست ساز توانایی پشتیبانی از ارز تضعیف شده است. این به این دلیل است که ساخت تا از FX ذخایر در واقع پشتیبانی INR در میان مدت.

می هند عایق خودش از تعمیق رکود جهانی? ما فکر می کنم او خواهد بود نسبتا کمتر نهفته لا 2008 به عنوان اقتصاد تا حد زیادی در داخل کشور هدایت می شود. هنوز هم سرایت می کند و سفر را از طریق اختلال در بازار. ما خودمان را ببینید FY21 واقعی GVA رشد در کم خونی 5.1% (4.4% در مورد رکود اقتصادی جهانی است.) پس چگونه خواهد دهلی حاوی اقتصادی سرایت? اولین خط دفاع است که قطعا RBI توانایی دخالت در بازار فارکس اگر مورد نیاز است. دوم RBI MPC باید برش سیاست نرخ 25bp قبل از هر/در مارس 3, ژوئن و اکتبر با تورم انتظار, اوج و تغذیه برش 150bp. در نهایت دولت می تواند حمایت از مصرف و تقاضا با کاهش قیمت نفت به انتشار `500bn/US$6bn /0.2% از تولید ناخالص داخلی حتی آن `3 وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش. داده های اضافی و مالیات بر درآمد آن را به دست آورد دولت می تواند با ارائه 2% کمک هزینه به میکرو و صنایع کوچک برای محافظت از آنها را از افزایش واقعی نرخ وام در جزئی مالی هزینه 0.1% از تولید ناخالص داخلی. اگر چه اسمی MCLR کاهش یافته است 54bp در RBI کاهش از مارس واقعی MCLR به ضرب گلوله 67bp با هسته WPI تورم کاهش 135bp.

به طوری که RBI انجام می شود ؟ من امیدوارم که RBI در ادامه به ساخت FX ذخایر در هر فرصتی حتی در هزینه کمی ضعیف INR. در حالی که به اندازه کافی برای دفع حملات سوداگرانه من روی چیزی حساب کردن که یک محافظه کار و رئیس بانک مرکزی می خواهم به ذخایر US$550bn از FX ذخایر. این در وارد با در نظر گرفتن میانگین از سه متریک:

واردات پوشش: 1-سال جلو واردات پوشش تضعیف شده به 11.1 ماه از 14.4 در آخرین upcycle. دلیل آن به نظر می رسد نسبتا بالا است که رشد پایین کشیده واردات به 16.4 درصد از تولید ناخالص داخلی از متوسط 21.9% پس از FY06. ما به جای ‘محافظه کار’ FX ذخایر در ایالات متحده$535bn در 10 ماه 1 سال به جلو واردات پوشش در واردات 20 درصد از تولید ناخالص داخلی. تجربه به ما می گوید INR depreciates اگر آن را کمتر از 8 ماه.

FPI سرمایه گذاری/FX ذخایر: FPI سرمایه گذاری در MTM اساس افزایش به 113 درصد از FX ذخایر در ماه سپتامبر سال 2019 از 82 درصد در سال 2007. 100% FX پوشش در حال حاضر نیاز به US$521bn از FX ذخایر.

FX ذخایر/بدهی های کوتاه مدت از 1 سال باقی مانده بلوغ + FPI بدهی های سرمایه گذاری: این تضعیف به 1.5 x در ماه سپتامبر سال 2019 از 3.8 x در سال 2007. در 2x (دو برابر گرینسپن-Guidotti حکومت) را RBI نیاز US$594bn از FX.

می RBI شامل بازده برای حمایت از رشد اگر از آن اقدام به خرید FX ذخایر در این سرعت? ما انتظار داریم آن را به تغییر خرید به بازار رو به جلو برای ایجاد اتاق را برای عملیات بازار باز به صندوق مرکز مالی کسری بودجه. ما تخمین می زنند که RBI نیاز به تزریق با دوام نقدینگی US$45bn به اقتصاد در FY21. اگر آن را بخرد US$31bn از FX ذخایر همانطور که در بالا اشاره شد از آن به سختی می توانید خرید US$14bn اوراق قرضه دولتی. این را نمی خواهد به اندازه کافی برای صندوق ما برآورد G-sec بازار فاصله US$32.9 میلیارد مگر اینکه RBI خرید US$18.9 میلیارد دلار رو به جلو است.

نویسنده هند اقتصاددان BofA تحقیقات جهانی

چاپ با اجازه

کپی رایت © 2020 بانک مرکزی امریکا شرکت

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>