RBI آنلاک تومان 3.74 لاخ-کرور قفسه سینه را فشار بانک ها به قرض دادن

Bankers said the measures will help ease credit flow at a time when cash flows are getting stretched across industries.بانکداران گفت: این اقدامات کمک خواهد کرد کاهش اعتبار جریان در زمانی که جریان های نقدی در حال گرفتن کشیده در صنایع.

بانک مرکزی هند (RBI) در روز جمعه پرده برداری از یک سری از نقدینگی اقدامات برای باز کردن پول به لحن تومان 3.74 لاخ کرور خروج بانک ها با بهانه کمی به من قرض بدهید به شدت. بانک مرکزی کاهش این نسبت ذخیره نقدی (CRR) برای اولین بار پس از فوریه 2013 توسط یک درصد به 3 درصد و گسترده تر سیاست نرخ راهرو به 65 اساس امتیاز (bps) از 50 واحد به طور موثر ساخت آن کمتر سودآور به پارک پول با RBI. همه این است که در علاوه بر این به هدف دراز مدت عملیات مخزن (TLTRO) تومان ارزش 1 لاخ کرور – که همه بانک ها باید استقرار در سرمایه گذاری-کلاس اوراق بهادار بدهی. بانکداران گفت: این اقدامات کمک خواهد کرد کاهش اعتبار جریان در زمانی که جریان های نقدی در حال گرفتن کشیده در صنایع.

RBI فرماندار Shaktikanta Das گفت: “LAF راهرو بود با کاهش 90 اساس امتیاز به 4 درصد در نتیجه ایجاد یک نامتقارن راهرو. هدف از این اندازه گیری مربوط به reverse repo است که آن را نسبتا غیرجذاب برای بانک ها به منفعلانه وجوه سپرده با بانک مرکزی و به جای استفاده از این بودجه به قرض دادن به بخش های تولیدی اقتصاد است.”

اخبار مرتبط

بانکداران تمجید نقدینگی ثروت باد اورده آنها به عنوان انتظار می رود اعتبار تقاضا به افزایش در روزهای آینده به عنوان شرکت درآمد حاصل از اجرا و خشک و آنها به دنبال بودجه برای حفظ عملیات رفتن. ماه مارس سه ماهه دیده می شود مقداری از شرکت های بزرگ تقاضا برای وام و اعتبار گفت: Murali Ramaswami, مدیر اجرایی, Bank of Baroda. “در گذشته یک یا دو سال ما تازه ساخته شده پرداخت تومان 40,000 کرور. وجود دارد این است که تقاضا برای اعتبار آن شده است که از برخی از شرکت ها انجام برخی از عقب یکپارچه برای یک پروژه جدید” Ramaswami افزود: “نقدینگی نیز نیاز خواهد بود در حال حاضر برای پرداخت حقوق و دستمزد. بنابراین این یک حرکت مثبت توسط RBI.” نیز وجود دارد که تقاضا برای نامه های اعتباری (Lc) و تجاری کاغذ (CP) سرمایه گذاری کرد.

Mrutyunjay Mahapatra, MD & مدیر عامل سندیکای بانک گفت که وضعیت حاکم یک کشور گسترده مستند ممکن است کمک به معکوس کردن روند anaemic رشد اعتباری در سیستم بانکی. “احتمالا تقاضا خواهد شد بازگشت در حال حاضر برای بیشتر نقدینگی به چرخه تولید نمی خواهد این نتیجه به دلیل این محدودیت ها در کالا و مردم نیز از روند جنبش است. بنابراین شرکت ها باید برای به دست آوردن برخی از پول از جایی به حمایت از بودجه به دلیل درآمد نمی خواهد آمد. اعتبار تقاضا را انتخاب کنید تا” او گفت:.

FY20 شده است یک سال بد برای رشد اعتبار با افزایشی اعتباری شرکت رشد منفی بودن برای بسیاری از سال است. غیر غذایی رشد اعتباری در سیستم بانکی برای دو هفته منتهی به 13 مارس سال 2020 بود در 6.07 % در سال در سال (y-o-y) و پایین ترین سطح از ماه مه سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>