RBI نرخ کاهش 3 ماه از مهلت قانونی وام و تربیه را افزایش املاک و مستغلات می گویند توسعه دهندگان

rbi, rbi rate cut, repo rate cut, 3-month moratorium on loan EMIs, real estate, developers, home buyers توسعه دهندگان استقبال RBI حرکت به عنوان یک گام مهم در جهت درست است.

در تلاش برای مقابله با کروناویروس خرید اینترنتی و همچنین فشار اعتباری جریان به تمام صنایع سیم پیچ تحت تاثیر آن بانک مرکزی هند (RBI) در روز جمعه کاهش مخزن رای 75 بیت بر ثانیه و همچنین اعلام یک مهلت قانونی 3 ماهه از تربیه در همه وام های برجسته.

RBI حرکت شده است به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد توسط کارشناسان صنعت و توسعه دهندگان می گویند که این مرحله را به طور موثر بهره مند املاک و مستغلات و همچنین homebuyers.

اخبار مرتبط

“با توجه به این مدت زمان بانک مرکزی اطمینان خواهد داد که به نفع مخزن کاهش نرخ به طور مستقیم به مصرف کنندگان واقعی که در نهایت می تواند ترجمه به بیشتر صفحه اصلی وام جویند. علاوه بر این, این حرکت را تشویق بانک ها به قرض دادن بیشتر و همچنین فعال کردن صنایع به قرض گرفتن” گفت: Anuj پوری رئیس ANAROCK مشاوران املاک.

مهلت 3 ماه و تربیه در همه وام های برجسته خواهد بود و عمده کمک به همه نگران ذینفعان از جمله وام گیرندگان وام مسکن و توسعه دهندگان. “توسعه دهندگان در حال حاضر یک فضای تنفس برای دریافت مالی خود را با هم عمل می کنند حداقل در حال حاضر. علاوه بر این واقعیت است که عدم پرداخت و تربیه باعث خواهد شد که وام به نوبه خود بد است و عمده تسکین” اضافه شده پوری.

توسعه دهندگان استقبال RBI حرکت به عنوان یک گام مهم در جهت درست است.

Pankaj Bansal, مدیر M3M گروه گفت: “نیاز به ساعت بود به مراقبت از همه گیر اقتصادی نیز علاوه بر مراقبت از سلامت همه گیر. جامع اقدامات اعلام شده توسط RBI همراه با اقدامات مالی دولت را ابلاغ ثبات مالی و همچنین تقویت روحیه در سراسر بخش از جمله املاک و مستغلات در پی Covid-19 بیماری همه گیر. قابل توجه کاهش در مخزن رای همراه با کاهش در نسبت ذخیره نقدی را به سهولت مشکل از جریان های نقدی. 3 ماه مهلت قانونی وام و تاخیر در پرداخت سود آنها خواهد بود یک استراحت برای وام گیرندگان. بانک ها به احتمال زیاد برای انتقال این مزایا به مشتریان است.”

با توجه به اینکه تاثیر این بیماری همه گیر در چشم انداز اقتصادی منفی است و بسیار نامشخص گرفتن قوی مراحل برای محافظت از اقتصاد داخلی از اهمیت پارامونت است.

“RBI حرکت برای کاهش مخزن رای دادن و معکوس مخزن رای با 75 واحد و 90 bps ترتيب قابل ملاحظه است. همچنین در این اطلاعیه از سه ماه مهلت قانونی برای پرداخت اقساط وام قطعا به برخی از کمک به وام گیرندگان در سخت ترین زمان در مواجهه با ملت و شهروندان است. ما امیدواریم که که هر دو وزارت دارایی و همچنین RBI را فشار بانک ها برای انتقال این مزایا به مصرف کنندگان نهایی به عنوان این خواهد بود که یکی از بزرگترین گام در حفظ فعالیت های اقتصادی نورد در این زمان به چالش کشیدن” گفت: Ashish Arora مدیر-توزیع Viridian قرمز است.

توسعه دهندگان می گویند که در میان این مستند با توجه به COVID-19 فعالیت های اقتصادی در کشور است که تحت تنش های فوق العاده ای. اقدامات انجام شده توسط RBI خواهد اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاری نگه داشته است جریان به نگه داشتن اقتصاد داخلی محافظت می شود.

“تزریق مقدار قابل توجهی از Rs 2.8 لاخ کرور روپیه از طریق ابزار های مختلف نیز یک گام بزرگ برای اطمینان از نقدینگی در سیستم. تصمیم به کاهش مخزن نرخ 75 واحد به 4.4 درصد به اثبات رسیده است که بسیار مورد نیاز مرحله با توجه به وضعیت حال حاضر کشور است. در حالی که کاهش در CRR خواهد اطمینان از جریان نقدی در سه ماه مهلت قانونی برای همه وام ارائه خواهد شد مکی به همه وام گیرندگان. به طور کلی این است که یک قدم برای بهبود شرایط نقدینگی و تشویق و رشد و حفاظت از ثبات مالی” گفت: Ashish سارین مدیر عامل شرکت AlphaCorp.

“RBI اقدامات برای تقویت اقتصاد در میان این مستند در واقع ستوده است. کاهش مخزن رای 75 بیت بر ثانیه و کاهش در نسبت ذخیره نقدی را قادر خواهد ساخت بیشتر نقدینگی به سیستم و غلبه بر مشکل بحران نقدی. این خواهد بود بسیار مهم برای عملکرد کسب و کار در پی Covid-19 بیماری همه گیر. انتظار ما این تقاضا را انتخاب کنید تا به تدریج در سراسر بخش از جمله املاک و مستغلات به دنبال احیای تمایلات مصرف کننده گفت:” Ravish کاپور, مدیر عامل, Elan ،

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>