rbi, economyRBI فرماندار Shaktikanta داس که سران شش عضو پانل گفت: “برخی از شاخه های سبز هستند اما قابل مشاهده است”.

فعالیت های اقتصادی همچنان ضعیف و فرکانس بالا شاخص نقطه نیست به “bottoming از” رکود RBI کمیتۀ سیاستگذاری پولی اشاره کرد در حالی که نگه داشتن کلید تغییر نرخ بهره در اوایل این ماه.

با توجه به این دقیقه از MPC منتشر شده توسط بانک مرکزی در روز پنج شنبه, عضو, و RBI معاون فرماندار مایکل Debabrata Patra مشاهده شده است که فعالیت های اقتصادی همچنان ضعیف است.

اخبار مرتبط

“… وجود دارد نشانه ای از شتاب رشد تثبیت با بخش خاص upticks اساسی این اسیر, اما آنها به مراتب از به دست آوردن اقتصاد گسترده کشش. در برخی از بخش های رکود عمیق است و فعاليت آن متوقف شده توسط ملاحظه شل در تقاضا.

“فرکانس بالا شاخص ارائه شواهد قطعی در عین حال که رکود است bottoming از,” او گفت: در این جلسه از MPC به این نتیجه رسیدند که در تاریخ 6 فوریه.

RBI فرماندار Shaktikanta داس که سران شش عضو پانل گفت: “برخی از شاخه های سبز هستند اما قابل مشاهده است”.

رشد اقتصادی هند تخمین زده شده است آهسته به 11 سال اخیر از 5 درصد در طول زمان سال مالی پایان اسفند سال 2020 است.

فرکانس بالا شاخص مانند فروش خودرو و کالاهای سرمایه خروجی تعدیل پس از چند ماه گذشته.

Das گفت: بودجه اتحادیه به دنبال ارائه ضد ادواری حمایت از اقتصاد در حالی که به طور گسترده پیوستن به احتیاط مالی.

“انتقال پولی و اعتباری بانک جریان بهبود یافته اما آنها نیاز به تبدیل شدن به قوی تر,” او گفت:.

فرماندار بیشتر اشاره کرد که در حالی که تقاضا شرایط باقی می ماند و ضعیف وجود دارد عدم اطمینان در مورد احتمال رفتار تورم به استثنای مواد غذایی و سوخت با توجه به های اخیر هزینه های فشار شوک به خصوص تلفن همراه و اتهامات قیمت خودرو و داروهای ضروری.

“به طور کلی مسیر تیتر تورم متوسط اما با توجه به عدم قطعیت حاکم است محتاطانه به انتظار وضوح بیشتر بر اساس داده های ورودی گفت:” داس که همراه با پنج عضو دیگر رای دادند برای وضعیت موجود در مخزن رای دادن.

Patra همچنین گفت: اتحادیه بودجه ارائه شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به مجلس در تاریخ 1 فوریه پیشنهاد کرده است که چندین طرح برای احیای اقتصاد درون پاکت عملی احتیاط مالی.

اینها قابل توجهی مثبت برای میان مدت رشد و ثبات چشم انداز. سیاست های پولی را تکمیل مالی انگیزه و تقویت آن و رفتن به جلو به گفته معاون فرماندار مسئول سیاست های پولی وزارت RBI.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی