RBI ممکن است برای کاهش نرخ قبل برنامه ریزی شده بعدی سیاست می گوید کارگزاری

RBI, RBI rate cut, scheduled policy review, RBI MPC, MSME, Barclays, GDP expansion, global growthبانک های مرکزی بوده است نرخ برش و تزریق نقدینگی برای مقابله با کاهش رشد اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بانک مرکزی ممکن است برای کاهش نرخ قبل برنامه ریزی شده بعدی در بررسی سیاست در مارس 3 است و به احتمال زیاد بریده بریده نرخ 0.75 درصد در سال 2020 به عنوان نرخ تورم پایین بیاید خارجی کارگزاری گفت: در روز جمعه.
بانک های مرکزی بوده است نرخ برش و تزریق نقدینگی برای مقابله با کاهش رشد اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما انتظار داریم RBI MPC (کمیتۀ سیاستگذاری پولی) به کاهش نرخ بهره 25 درصد قبل از و یا در مارس 3 با داشتن تورم به اوج خود رسید” بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار گفت: در یک گزارش منتشر شده در روز بعد از آمار رسمی گفته شده است وجود دارد یک خنک کردن تورم به 6.6 درصد در ماه فوریه است.

اخبار مرتبط

آن اضافه شده است که RBI است که قرارداد محدود به اطمینان حاصل شود که تورم بین 2-6 درصد نیز تماس در نرخ برش بر کاهش رشد اقتصاد جهانی و کاهش بیشتر توسط بانک فدرال آمریکا در بالای تعجب 0.50 درصد کاهش دهد.

“فوری RBI نرخ بهره را کاهش میزان وام دهی بانکها MSME/خرده فروشی/وام مسکن وام قبل از “مشغول صنعتی فصل به پایان می رسد در ماه مارس” کارگزاری گفت. آن همکار بارکلیز نیز اظهار در روز پنج شنبه که وجود دارد می تواند یک احتمال کاهش نرخ بین سیاست.

پس از قطع پیش از آوریل 3 سیاست و یا در آن تاریخ RBI ارائه خواهد شد یکی دیگر از کاهش نرخ بهره در ماه ژوئن بررسی و برای مکث پس از برش دوباره در ماه اکتبر آن گفت: کاهش انتظارات تورمی برای FY21 به 4 درصد از 4.8 درصد در اوایل.

BofA گفت: تورم است که به خوبی موجود در 3.6 درصد طبق آخرین داده ها نسخه قابل چاپ. در رشد و به نظر میرسد که بر اساس اولویت بانک مرکزی به عنوان دیده می شود در این عملیات بیش از یک سال گذشته این کارگزاری گفت: راهپیمایی در سه ماهه تولید ناخالص داخلی گسترش خواهد آمد در یک “کم خونی” 4.3 درصد با ریسک حرکت نزولی.

آن گفت که رشد تعداد FY21 خواهد آمد در 5.4 درصد از 4.8 درصد در FY20.
در میان بحث و بررسی انعطاف پذیر تورم هدف قرار دادن چارچوب آن گفت: تجدید نظر در قرارداد را معرفی خواهد کرد و رشد و ثبات مالی به عنوان co-اهداف سیاست پولی همراه با ثبات قیمت.
کارگزاری نیز گفت که احتمال یک 0.3 درصد لغزش در 3.5 درصد کسری مالی هدف تعیین شده در بودجه اما تاکید کرد که این پایین تر از 4.5 درصد در بلند مدت به طور متوسط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im