RBI باعث می شود آن را آسان تر برای بانک ها برای حمایت از صندوق های متقابل

Lender are sitting on huge surpluses and have been parking them with the central bank’s reverse repo window; on Wednesday, they parked nearly Rs 7.5 lakh crore with the RBI. قرض دهنده در حال نشستن بر روی مازاد شده اند و پارکینگ و آنها را با بانک مرکزی معکوس مخزن پنجره; روز چهارشنبه در آنها پارک شده نزدیک به 7.5 تومان لاخ کرور با RBI.

با بانک مرکزی هند (RBI) داشتن کاسته قوانین بانک ها ممکن است به مرحله بالا و پشتیبانی بسته های پول در صندوق رو redemptions. روز پنجشنبه RBI گفت: بانک ها خواهد بود واجد شرایط برای مزایای قانونی صرف نظر از اینکه آیا آنها پشتیبانی MFs با منابع از پنجره خاص و یا در غیر این صورت.

قرض دهنده در حال نشستن بر روی مازاد شده اند و پارکینگ و آنها را با بانک مرکزی معکوس مخزن پنجره; روز چهارشنبه در آنها پارک شده نزدیک به 7.5 تومان لاخ کرور با RBI. تا کنون بانک ها وام گرفته اند 6000 تومان کرور روپیه در سه روز از ویژه نقدینگی پنجره. در حالی که تسهیلات باز است تا مارس 11, بانک ممکن است تشویق به قرض دادن به MFs از بودجه در حال حاضر با آنها به جای قرض گرفتن از بانک مرکزی در 4.4 درصد.

اخبار مرتبط

Ashutosh Khajuria اد و CFO بانک فدرال با اشاره به نرخ موثر در بازار است 3.75% یا reverse repo rate. “چرا کسی قرض گرفتن از RBI در 4.4 درصد زمانی که وجود دارد بسیار نقدینگی? واقعی شیرین است که نظارتی امداد در حال حاضر شده است به تمام تمدید وام به MFs” Khajuria گفت.

قوانین جدید را غیر RBI پنجره قرار گرفتن در معرض MFs واجد شرایط به طور طبقه بندی شده در برگزار شد به بلوغ (HTM), نمونه کارها, بیش از و بالاتر از 25 درصد از کل سرمایه گذاری است که اجازه داده می شود در HTM نمونه کارها. این مواجهه را نمی خواهد حساب تحت بزرگ قرار گرفتن در معرض چارچوب (LEF) و وجود خواهد داشت برخی از کمک در محاسبه اولویت بخش محدودیت ها و بازار سرمایه قرار گرفتن در معرض محدودیت RBI گفت.

بانک ها آن را باور ممکن است مناسب تر به قرض دادن به MFs در برابر اوراق بهادار برگزار شده توسط آنها به جای خرید اوراق بهادار با توجه به کیفیت کاغذ است که همیشه رضایت بخش است. کمال Mahajan رئیس خزانه داری و بازارهای جهانی, Bank of Baroda گفت: FE که برخی از اوراق قرضه با MFs نا امن هستند و یا حتی جامد به دلیل طولانی tenures. “بانک ممکن است به صورت ترکیبی از گسترش محدودیت های اعتباری به MFs و خرید اوراق قرضه است. در این مرحله همه محتاط است زیرا مشخص نیست که چگونه این اختلال در اقتصاد را تحت تاثیر شرکت های مختلف” Mahajan اضافه کرد: این وضعیت ممکن است بهبود در شش تا هفت روز پس از تحریم های تازه محدودیت های اعتباری بودند در محل.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>