RBI با تمرکز بر واضح تر کردن سایت ها نظارت می گوید Shaktikanta دس

The governor said the regulator was looking to deploy a range of tools and technology to meet its supervisory objectives.فرماندار گفت: تنظیم شد که به دنبال گسترش طیف وسیعی از ابزار و فناوری برای پاسخگویی به آن نظارت بر اهداف.

بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار Shaktikanta Das روز دوشنبه گفت: بانک مرکزی شده است با تمرکز بر یک “واضح تر و بیشتر به دنبال” خارج از سایت نظارت framework به کمک آن بر روی سایت نظارت بر.

Das گفت: یک sup-tech (نظارت بر فن آوری) ابتکار در حال اجرا به عنوان بخشی از مجتمع انطباق مدیریت و سیستم ردیابی است. “این را تسهیل شفاف و کارآمد نظارت از همه انتظار compliances از اشخاص تحت نظارت از طریق یک وب سایت بر اساس رابط کاربری به طور خودکار بازرسی فرآیند برنامه ریزی و سایبری حادثه گزارش و اطمینان از بدون درز مجموعه ای از اطلاعات او گفت:” در سخنرانی خود در یک رویداد سازمان یافته توسط یک کسب و کار روزانه است.

اخبار مرتبط

فرماندار گفت: تنظیم شد که به دنبال گسترش طیف وسیعی از ابزار و فناوری برای پاسخگویی به آن نظارت بر اهداف.

اشاره به اقدامات مختلف توسط بانک مرکزی به منظور افزایش نظارت بر نهادهای مالی فرماندار گفت: “ستون پنجم از نظارت” برقرار شده است برای به دست آوردن یک درک روشنی از خطرات در حال ظهور و تحولات در این بخش است. “علاوه بر این چهار رکن نظارت متره در سایت بازرسی خارج از سایت نظارت بازار هوش و گزارش حسابرسان قانونی یک پنجم ستون نظارت در صورت ادواری و تعامل با همه ذینفعان از جمله حسابرسان قانونی آژانس های رتبه بندی اعتباری, اعتباری, اطلاعات شرکت های صندوق و بانک داشتن مواجهه NBFCs — برقرار شده است,” او گفت:.

Das بیشتر گفت: هند بانکداری است که به آرامی چرخش به اطراف در پشت بهبود در کیفیت دارایی ها پس از افزایش قطعنامه طریق عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC). “با وجود کاهش اخیر در اختلال دارایی ها و بهبود قابل توجهی در تأمین سود بانکی بخش شکننده باقی می ماند,” او گفت:, و اضافه کرد که این بخش همچنان با چالش های موجود در بخش مخابرات.

در میان تغییر چشم انداز بانکداری فرماندار گفت که تنظیم کننده را مجبور به تمرکز بر دستیابی به یک تعادل بین ترویج نوآوری و استفاده از اندازه گیری و متناسب نظارت و چارچوب نظارتی.

“به عنوان بخش بانکداری هند است که رو به جلو به یک مدار بالاتر بانک ها را به سخت در تلاش برای باقی می ماند مربوطه در تغییر محیط اقتصادی با بازسازی خود را در استراتژی های کسب و کار طراحی محصولات با مشتری در ذهن و تمرکز بر بهبود بهره وری از خدمات خود را,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>