RBI می پرسد HDFC Bank به ارائه پیشنهاد در دو انتصاب جدید مدیر عامل شرکت طول می کشد بیش از

HDFC bank خواهد شد بر این اساس اطمینان از انطباق با بانک مرکزی دستورالعمل.

وام دهنده خصوصی HDFC Bank روز چهارشنبه گفت: RBI خواسته است آن را به بررسی و ارائه پیشنهاد در مورد دو قرار ملاقات بسیار مهم تنها پس از یک مدیر عامل جدید فرض شارژ بعد از این سال. در نوامبر 28, 2019 در بمبئی مستقر دهنده آگاه بود, بورس در مورد انتصاب Sashidhar Jagdishan و Bhavesh Zaveri توسط هیئت مدیره هر یک به عنوان اضافی کارگردان و مدیر اجرایی, (تمام وقت مدیر) بانک منوط به تایید بانک مرکزی هند و سهامداران.

“ما در حال حاضر در دریافت ارتباطی مورخ 7 آوریل سال 2020 از بانک مرکزی هند با بیان اینکه پس از این موقعیت های مهم در این بانک است که توصیه می شود به بررسی و ارائه پیشنهاد و پس از یک MD جدید و مدیر عامل شرکت فرض شارژ بعد از این سال” HDFC Bank گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.
این بانک بر این اساس اطمینان از انطباق با بانک مرکزی دستورالعمل آن اضافه شده است.

اخبار مرتبط

Sashidhar Jagdishan و Bhavesh Zaveri باید همچنان به عنوان اضافی مدیران در هیئت مدیره این بانک تا متعاقب آن مجمع عمومی سالانه در نظر مقررات مربوط Companies Act 2013 آن اضافه شده است.

بانک زمان MD و مدیر عامل شرکت Aditya پوری تنظیم شده است به بازنشسته در ماه اکتبر این سال به عنوان او می خواهد به نوبه خود 70 مطابق با RBI دستورالعمل محدودیت سنی. وام دهنده به حال در ماه نوامبر در مورد راه اندازی یک جهانی شکار برای پیدا کردن یک جانشین موسس و رئیس اجرایی است. HDFC Bank انبان بسته در Rs 888.95 هر کدام در BSE پایین 0.83 درصد از قبلی نزدیک است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de