RBI اجازه می دهد تا بانک ها به تجارت دریایی روپیه مشتق

RBI, coronavirus outbreak, domestic currency, non-deliverable forward, NDF market, Shaktikanta Das, RBI Governor, forex market, offshore marketsDas گفت: مزایای اجازه می دهد بانک ها به شرکت در NDF بازار “به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده” و تصمیم گرفته شد بعد از یک اجماع پدید آمده در RBI پس از بررسی تمام جنبه های.

بانک مرکزی در روز جمعه بانک ها مجاز به شرکت در فلات قاره عدم تحویل به جلو (NDF) روپیه بازار با توجه به مهار نوسانات در ارز داخلی. این را می توان اشاره کرد که در جریان نوسانات بازار مالی باعث شیوع کروناویروس کشیده روپیه به لمس عمر پایین و همچنین نقض 75-علامت در برابر دلار آمریکا قبل از به دست آوردن برخی از دست زمین در چند روز گذشته.

در گذشته کارشناسان ابراز نگرانی کرده اند در مورد NDF بازار – تا حال حاضر غیر قابل دسترس برای بانک ها — از جمله اقدامات است که درایو روپیه جنبش است. “…زمان مناسب برای حذف تقسیم بندی بین خشکی و دریایی بازار و بهبود بهره وری قیمت کشف” RBI فرماندار Shaktikanta Das گفت.

اخبار مرتبط

اندازه گیری است که با هدف بهبود عمق و کشف قیمت در بازار فارکس بخش با کاهش آربیتراژ بین خشکی و دریایی بازار, او گفت:. Das گفت: مزایای اجازه می دهد بانک ها به شرکت در NDF بازار “به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده” و تصمیم گرفته شد بعد از یک اجماع پدید آمده در RBI پس از بررسی تمام جنبه های.

اقدامات انجام شده پس از رایزنی با دولت شامل هند اجازه می دهد بانک ها که از عمل بین المللی خدمات مالی مرکز (IFSC), بانکداری, واحد (IBUs) برای شرکت در NDF بازار, Das گفت. بانک ها می توانند شرکت کنند از طریق شاخه های خود را در هند و خارجی خود را شاخه و یا از طریق خود IBUs, Das اضافه شده است.

این تصمیم موثر است از ژوئن 1 سال 2020 نهایی جهت در همان صادر خواهد شد و در روز بعد او گفت:. این اندازه گیری اعلام شد همراه با 0.75 درصد کاهش در سیاست نرخ ارز تنظیم پنل پیشرفته است که در آن جلسه یک هفته با توجه به تحولات جهانی در میان شیوع کروناویروس.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>