‘تیغ نازک حاشیه برای شروع با’: بالا آشپز قاضی هشدار 75% از رستوران ها در coronavirus سفت بلوک

یک سرآشپز مشهور و شناخته شده برای شرکت در سری آمار بالا آشپز با تاکید بر اهمیت کنگره نقش سهشنبه در پرداختن به آینده از رستوران ها در ایالات متحده به عنوان چهره آنها coronavirus بیماری همه گیر.

سرآشپز تام Colicchio که به تازگی هشدار داده است که به عنوان بسیاری از 75 ٪ از تمام رستوران در ایالات متحده می تواند به طور دائم نزدیک زده بیشتر امیدوار توجه سهشنبه گفتن CNN میزبان Jim Sciutto که آن را ضروری است که کنگره تصویب لایحه محرک برای کمک به صنعت رستوران که در استخدام میلیون ها نفر از مردم است.

“ما تیغ نازک حاشیه آغاز خواهد شد. این کار فشرده و, شما می دانید, آن را gonna be دشوار به بازگشت و دوباره بجای اول برگشتن از این” Colicchio گفت.

Colicchio که گذاشته 300 کارمند در سراسر هفت رستوران ها پس از وقوع آغاز شد, حمایت از تلاش های جمهوری خواه ایالت و سناتور ” میچ مک کانل رهبر اکثریت به واسطه یک لایحه دو حزبی است که شامل مقررات برای نزدیک به 25 میلیون نفر در ارتباط با این صنعت است.

“پس از گوش دادن به رهبر مک کانل من احساس می کنم کمی بهتر از دانستن است که یک لایحه دو حزبی است و تو بود گذشت و ما امیدواریم که این شامل کمک برای صنعت رستوران” Colicchio گفت. “ما استخدام 13 میلیون نفر به طور مستقیم و از آنها می خواهند بدانند که اگر آنها در حال رفتن به حقوق. ما می خواهیم به مطمئن شوید که اگر ما با دریافت پول از محرک 100% از این پول را به پرداخت کارکنان پرداخت ما به تولید کنندگان پرداخت اجاره پرداخت صورتحساب ابزار ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de