RattanIndia به دنبال ₹500 cr از وام دهندگان به راه اندازی مجدد Nashik گیاه

RattanIndia قدرت به دنبال بالا بردن ₹500 کرور سرمایه در گردش از آن موجود دهندگان به سر 1,350-mw سیننر حرارتی گیاه در Nashik حتی خود را به عنوان وام در حال کار بر روی قطعنامه ای طرح برای بدهی لادن شرکت می باشد.

این شرکت به دنبال از سرگیری عملیات به عنوان آن را دریافت کرده است یک LoI (نامه ای از قصد) از ایالت ماهاراشترا شرکت توزیع نیروی برق محدود (MSEDCL) برای 25 سال قدرت خرید قرارداد به عرضه 507 مگاوات.

در سال گذشته RattanIndia تا به حال به بازسازی بدهی های خود را 1,350 مگاوات حرارتی گیاه در امراواتی در ماهاراشترا بعد از roping در گلدمن ساکس و وارد شرکای که در هیئت مدیره به عنوان حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران و مصرف بیش ₹4,050 کرور بدهی های موجود از وام دهندگان که تا به حال در پمپ ₹6,574 کرور به پروژه.

راه اندازی در ماه ژوئن سال 2017 به 1,350-mw سیننر گیاه – داشتن بدهی حدود ₹7,000 کرور – دارای پنج واحد از 270 مگاوات.

کارخانه بسته شد برای دو سال گذشته است. مدیریت مشتاق به راه اندازی مجدد حداقل دو واحد برای دیدار با PPA.

“در امراواتی گیاه که در آن ما موفق به دریافت یک پیشنهاد حل و فصل شد عامل موثر است. اما سیننر گیاه بسته به دلایل مختلف. ما به دنبال در یک شبیه OTS مدل سیننر گیاه, اما انجام این کار است که ما نیاز به ایجاد کارخانه های عملیاتی.

“اما ما نمی باید منابع مالی کافی برای راه اندازی مجدد کارخانه, بنابراین ما در حال نزدیک شدن به ما وام دهندگان برای یک ₹500 کرور سرمایه” RattanIndia رئیس راجیو خیزران گفت PTI.

این وام دهندگان از جمله بانک دولتی هند بانک مرکزی از هندوستان, Punjab بانک ملی REC و قدرت مالی شرکت باید قرار گرفتن در معرض از ₹7,000 کرور به Nashik گیاه.

“ما نیاز به حمایت از بانک ها برای تضمین بانکی از ₹200 کرور روپیه برای اجرای PPA با MSEDCL همراه با سرمایه در گردش از ₹500 کرور روپیه است که ضروری است برای اضافه کردن ارزش به دارایی” ای گفت.

سیننر گیاه در حال حاضر تمام گواهی عدم سوء پیشینه در محل از جمله آب کافی و زغال سنگ ارتباط او اضافه شده است.

“هنگامی که PPA امضا شده است ما می توانیم از سر کار,” او اضافه شده است.

آیا وام دهندگان خواهد بود آماده برای ارائه به سرمایه اضافی داده ₹7,000 کرور NPA او گفت: “اگر گیاه است operationalised پس از آن وجود خواهد فرسایش قابل توجهی در ارزش دارایی خواهد بود که در برابر منافع همه از جمله وام دهندگان”.

سیننر کارخانه واقع در 1,069.35 هکتار طرح در Nashik SEZ و زغال سنگ تخصیص توافق با جنوب شرقی Coalfields و Mahanadi Coalfields (برای 5.226 mtpa).

پس از یک بار تجدید ساختار در ماه دسامبر سال گذشته RattanIndia گزارش شده بود تثبیت سود خالص ₹1,657.81 کرور برای سه ماهه سوم در برابر از دست دادن ₹1,378.91 کرور ثبت نام در Q3 FY2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>