Rasse: نازی مدت یا یک مفهوم حقوقی? آلمان بحث نژاد

به عنوان معترضان در سراسر جهان پاره کردن آثار تاریخی از معامله گران و شرکت های از بین بردن مارک های مرتبط با کلیشه های ناخوشایند آلمان مواجه است متفاوت پالايش تلاش است.

فعالان و نمایندگان مجلس خواستار حذف واژه “نژاد” از این کشور قانون اساسی گفت: این اصطلاح نادرست و غلط در بهترین و تنها پرورش تفکر نژادپرستانه. نیز وجود دارد که زمینه ناراحتی که “Rasse’ — واژه در آلمانی — یک holdover از نازی ها که با وسواس برتر آریایی نژاد گذاشته شبه علمی بنیاد هولوکاست.

این کشور اساسی قانون اساسی به تصویب رسید و در سال 1949 به عنوان یک مستقیم واکنش به وحشت از جنگ جهانی دوم متحده در ماده 3 است که هیچ فردی نباید مورد علاقه و یا disfavoured به دلیل جنسیت نسب و نژاد و زبان و میهن و منشاء ایمان یا مذهبی یا عقاید سیاسی.

“وجود دارد هیچ نژادها وجود دارد تنها انسان” سبز co-رهبر حزب رابرت Habeck و Aminata توره, معاون رئیس جمهور, Schleswig-Holstein مقننه دولت نوشت: در یک مقاله مشترک برای آلمان روزانه Tageszeitung. “آن زمان ما از یاد بردن نژاد پرستی. قوی نشانه ای خواهد بود برای کاهش اصطلاح نژاد از قانون اساسی.”

مخالفت حزب سبز شد به سرعت توسط دیگر پیوست احزاب کشور و وزیر دادگستری و حتی آنگلا مرکل باز بود به بحث او سخنگوی خبرنگاران گفت: در دولت های اخیر کنفرانس مطبوعاتی.

قانون اساسی در ابتدا تصور می شود صرفا موقت است بیش از چند دهه تبدیل به یک ستون مرکزی از هویت کشور که در آن جنایات نازی ها ساخته شده و مردم برای جلوگیری از هر چیزی شبیه غرور ملی.

به جای اصطلاح Verfassungspatriotismus – قانون اساسی میهن پرستی – ظهور و قضات باید تاکید کرد در نقطه عطفی احکام که قانون اساسی با فهرست خود را از حقوق مدنی بود آلمان u-نوبه خود در پاسخ به نازیسم.

Rasse بود مرکزی عبارت از ایدئولوژی نازی ها ساخته شده بر روی این ایده است که واقعی آلمانی ها متعلق به یک برتر آریایی, نژاد, و, که یهودیان و دیگران از جمله سینتی رم و مردم اسلاو مبدا می تواند در نظر گرفته شود تحتانی.

آلمان تنوع افزایش یافته و پس از آن دولت دعوت کارگران از جنوب اروپا برای کمک به ساخت اروپا قویترین اقتصاد در 1950s و 1960s و گسترده تر مهاجرت روند نیز اضافه شده به مردم. هنوز هم این کشور نیست ثبت نام پوست, رنگ ساکنان.

در سال 2018 حدود 20.8 میلیون نفر حدود یک چهارم از جمعیت حال مهاجرت زمينه معنی یا فرد و یا یکی از پدر و مادر او نیست که تابعیت آلمانی در بدو تولد با توجه به کشور های آماری ، نیمی از آنها در حال حاضر شهروندان آلمانی.

بحث تمدید کرد

تماس به تغییر زبان نیست واقعا جدید است. موسسه آلمانی برای, حقوق بشر, برلین فکر مستقر در بودجه توسط دولت ده سال پیش پیشنهاد به جای اصطلاح با زبان است که ممنوعیت نژادپرستانه عمل است. برخی از ایالات آلمان به دنبال کت و شلوار و تغییر قانون اساسی. در سطح فدرال پارلمان در سال 2012 مورد بحث پیشنهاد حزب مخالف Die Linke اما عقب تغییر دهید.

ابتکار Schwarze Menschen in Deutschland یا ISD یک گروه اقدام برای سیاه پوستان در آلمان در سال 2015 منتشر شده یک نامه سرگشاده حمایت تغییر پیشنهاد.

این است که کمتر در مورد برش یا برش یک مدت اما بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد به مردم گفت: طاهر دلا سخنگوی ISD. بدین دلیل است که ما می خواهیم به زبان معرفی شده است که به وضوح نشان می دهد این است که در مورد نژاد پرستی و در مورد ممنوعیت آن و اجازه می دهد که قربانیان به شکایت.

تغییر آلمانی اساسی نیاز به حمایت دو سوم از اعضای هر دو مجلس پارلمان. قانون اساسی اصلاح شده است بسیاری از بار پس اگر اراده سیاسی وجود دارد آن را دشوار است به انجام.

استفاده از اصطلاح نژاد منجر به یک تناقض لاینحل به عنوان قربانیان نژادپرستی و مجبور به تعریف خود را متعلق به یک نژاد و در نتیجه به استفاده از اصطلاحات نژادپرستانه زمانی که با استناد به حقوق خود گفت: Hendrik Cremer, نویسنده آلمانی موسسه برای انسان Rightss مقاله در مورد این مسئله.

زبان نشان می دهد که وجود دارد نژادهای مختلف میان انسان Cremer گفت. اما تنها نژادپرستانه نظریه استدلال می کنند که. در پایان این دوره ترویج تفکر نژادپرستانه.

اصطلاح نژاد این است که به طور گسترده ای مورد استفاده در سطح ملی و بین المللی ضد تبعیض قانون است. اتحادیه اروپا در سال 2000 به تصویب قوانین برای مبارزه با نژاد پرستی و متن این بخشنامه با استفاده از مسابقه در سراسر. اتحادیه اروپا همچنین شامل زبان در سند و گفت آن را رد نظریه که ادعا می کنند وجود دارد جداگانه نژادها.

پرداختن به تبعیض

نه همه سهام تماس برای تغییر زبان.

“مسابقه تبدیل به یک مرکزی عبارت از قانون ضد تبعیض در سطح بین المللی گفت:” Cengiz Barkanmaz یک محقق در موسسه ماکس پلانک برای انسان شناسی اجتماعی در هاله آلمان.

اصطلاح باعث می شود آن را آسان تر به آدرس تبعیض است. تغییر زبان را تضعیف انسجام از قوانین است که همیشه به مراجعه اجتماعی نامگذاریهای است که استفاده از مردم به عنوان پایه ای برای تبعیض و مهم خود را به طلسم است که او گفت.

من درک می کنم ناراحتی اصطلاح باعث می شود به خصوص در آلمان Barkanmaz گفت. اما قانون اساسی تنظیم نیست مسابقه به جای آن ممنوعیت تبعیض بر اساس نژاد.

“پالايش متون حقوقی یک حرکت نمادین و واقعا مستلزم واقعی اقدام علیه نژاد پرستی,” او گفت:. “دادگاه اروپا نشان داده اند توانایی خود را برای قضاوت در مسابقه موارد به درستی و جامعه سیاه پوستان در آمریکا استفاده می شود مدت برای به چالش کشیدن شیوه های قانونی که تبعیض آمیز” Barkanmaz گفت.

“هنوز تشویش با ایده مسابقه نیز احساس در جای دیگر.”

فرانسه با حذف این واژه از قوانین آن از دو سال پیش و اتریش و سوئد و فنلاند بود تا قبل از آن به عنوان یک واکنش به اتحادیه اروپا رهنمود علیه نژاد پرستی.

این Zentralrat der Juden در Deutschland, انجمن یهودیان در آلمان همچنین خواستار تغییر دهید. نویسندگان قانون اساسی حق داشتند به آدرس نژادپرستی اما زبان خود را شکل گرفت که بار ها و دیگر کافی جوزف شوستر به Zentralrat رئیس جمهور در بیانیه ای گفت:.

“امروز ما باید به جلوگیری از اصطلاح نژاد هنگامی که ما صحبت در مورد انسان” شوستر گفت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *