Rep. رشیدا Tlaib یک میشیگان از حزب دموکرات گفت: صرفا دادرسی دیوان عدالت برت Kavanaugh نام باعث می شود او را به انقباض غیر ارادی ماهیچه.

“من فکر می کنم شما می دانید حتی اشاره ای از برت Kavanaugh برای من یک ماشه” گفت: این عضو به اصطلاح “تیم ملی.” “فقط به عنوان یک زن در امریکا این واقعیت است که او شما می دانید حق متهم شده بود و با داشتن فوق العاده قوی می آیند قبل از عمومی و جهان و به او بگویید داستان از تجاوز جنسی توسط این شخص که منصوب به دادگاه عالی است فقط — من می توانم هنوز هم ایستاده و نه هیچ چیز در مورد آن, و من نیاز به راه رفتن به دور از آن است.”

Kavanaugh یکی از چندین دیوان عالی کشور که با حضور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سخنرانی سالانه خود در روز سه شنبه.

Tlaib حضور داشتند اما رفت زود به دلیل آنچه او به عنوان “دروغ” و “تعصب است.”

“کار با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و همکاران خود در سنا ما را تایید کرده اند یک رکورد تعداد 187 جدید فدرال قضات به رعایت قانون اساسی ما به عنوان نوشته شده است” مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در طول سخنرانی. “این شامل دو درخشان جدید دیوان عالی کشور, نیل Gorsuch و برت Kavanaugh. با تشکر از شما. و بسیاری از ما در خط لوله.”

Kavanaugh تایید شد به نیمکت پس از یک تیغ نازک سنا رای پس از جلسات که در آن دموکرات ها اقدام به سینک نامزدی خود را پس از یک زن متهم او را از سوء رفتار جنسی در حالی که دو تن از آنان در مدرسه بالا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im