رائو است که پدر اصلاحات اقتصادی: Manmohan

افتتاح تولد جشن سده نخست وزیر سابق PV Narasimha Rao خود را جانشین و وزیر دارایی در رائو دولت مانموهان سینگ گفت: در حالی که اصلاحات اقتصادی و آزادسازی شد در واقع رائو بزرگترین سهم خود را در کمک به این کشور در زمینه های مختلف را نمی توان دست کم گرفت.

در امور خارجی مقابل رائو ساخته شده تلاش برای بهبود روابط با همسایگان از جمله چین است.

“هند امضا آسیای جنوبی توافقنامه تجارت ترجیحی همراه با کشورهای سارک. سپس “نگاه به شرق در سیاست’ نیز زاییده افکار خود را به لینک های هند با شرق و جنوب شرق کشور” سینگ گفت.

‘ساخته شده است اجماع’

نقطه رائو به عنوان دوست خود, فیلسوف و, راهنمای سینگ گفت: واقعی تصمیم گیری های دشوار تا به حال به فوریت گرفته در سال 1991 به عنوان هند مواجه خارجی بحران ارز با ذخایر ارز خارجی را به حدود دو هفته’ واردات آوردن کشور به لبه پرتگاه. “اما پس از آن به لحاظ سیاسی آن را یک سوال اگر یک نفر می تواند سخت تصمیم گیری برای دیدار با به چالش کشیدن وضعیت. این یک precariously قرار داده شده دولت اقلیت که وابسته به خارج برای حمایت از ثبات. در عین حال Narasimha Rao-جی قادر به حمل همه, همراه, متقاعد کردن آنها با اعتقاد خود را. با بهره گیری از اعتماد به نفس خود را, من رفت و در مورد کار من به حمل به جلو خود را دید. ویکتور هوگو تا به حال یک بار گفت که هیچ قدرتی بر روی زمین می تواند به توقف یک ایده که زمان آن رسیده است – هند ظهور به عنوان عمده قدرت اقتصادی بود که یکی از این ایده. وجود دارد یک سفر دشوار پیش رو اما از آن زمان به اجازه دهید تمام جهان می دانند با صدای بلند و روشن است که هند بیدار گسترده ای بود. بقیه سابقه است. به دنبال بازگشت Narasimha Rao-جی واقعا می تواند به نام پدر از اصلاحات اقتصادی در هند” سینگ گفت.

‘تحول بودجه’

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در پیام تبریک Telangana واحد از کنگره برای برگزاری جشن سده. او گفت که این کشور قادر به غلبه بر قبر بحران اقتصادی و بسیاری از چالش های دیگر از طریق رائو جسورانه رهبری است. “بودجه اتحادیه از 24 جولای 1991 هموار راه را برای تحول اقتصادی در کشور ما. PV Narasimha Rao تصدی نیز مشخص شده توسط تعدادی از سیاسی و اجتماعی و سیاست خارجی دستاوردهای آن را تحمل کرده اند. بالاتر از همه او اختصاص داده شده کنگره که در خدمت حزب فداکارانه در ظرفیت های مختلف,” او گفت:.

سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی گفت: از پیوستن به کنگره در سالهای نوجوانی خود را به تبدیل شدن به نخست وزیر از بزرگترین دموکراسی رائو قابل توجه سیاسی سفر منعکس شن و عزم خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im