رند پل سوالات اقتدار دولت به دستور coronavirus واکسن

ایالت کنتاکی می گوید دولت حق ندارد به زور واکسن برای coronavirus در برابر خود خواهد شد.

صحبت در پادکست GrowUp پنجشنبه کنتاکی جمهوری گفت: مردم باید مجاز به تصمیم گیری که آیا برای انتخاب یک ممکن است واکسن تا بیشتر شناخته شده در مورد این بیماری و اثربخشی درمانی راه حل.

“من نوع pro-واکسن اما من هم طرفدار آزادی و اساسا بالاتر از خطر مردم را انتخاب و تعداد زیادی از آنها دریافت خواهد شد و پس از آن ما به شما مطالعه که بیش از شش ماه ، یک سال ، دو سال” پل گفت. “اما نکته دیگر این است که نگاه وجود دارد میلیون ها نفر از ما مثل من که سیستم ایمنی هستند. آنها به قصد hold me down و چوب یک سوزن در دست ، آنها احتمالا خواهد شد چرا که این افراد معتقدند در این ایده که آنها خیلی مناسب هستند که خود علت است پس شايسته است که آنها می توانند تحمیل آن بر دیگران.”

پل که دارای M. D.) از دانشگاه دوک و داوطلب در یک بیمارستان محلی پس از بهبود از coronavirus در ماه آوریل است که به خوبی شناخته شده برای حمایت از دولت محدود تداخل در زندگی روزمره شهروندان است.

او ادعا کرد که او یک ضد vaxxer و بازگو چگونه رئیس جمهور جورج واشنگتن ساخته شده همکاران خانواده و خود را واکسینه کنید برای آبله که به کشته شدن 1 نفر از هر 3 نفر آلوده در طول جنگ انقلاب آمریکا.

پل که برگزار می شود یک دولت-صدور پروانه پزشکی در کنتاکی از سال 1993 شده است شک و تردید از موظف واکسیناسیون و در سال 2015 استدلال در طول یک سرخک در کالیفرنیا که واکسن باید داوطلبانه باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de