رند پل در دفاع از خود quarantining قبل از coronavirus آزمون برگشتم مثبت

رند پل سناتور. آمار در منتقدان که او را متهم کرد بودن غیر مسئولانه برای خود quarantining قبل از coronavirus آزمون برگشتم مثبت است.

پل, که گفت که او تا به حال هیچ نشانه نیست منزوی کردن خود از دیگران تا او را از آزمون برگشتم مثبت است. او در یک ضیافت ناهار روز جمعه با او خواه همکاران و متهم شد که با استفاده از سنا بدنسازی در صبح روز یکشنبه. سناتور جمهوریخواه در ارتباط با پل در روزهای اخیر را از قرنطینه خارج از احتیاط.

“برای کسانی که می خواهند به من انتقاد به عدم قرنطینه متوجه است که اگر قوانین در تست شده بود به دنبال یک توپ را روی گوه, من هرگز آزمایش شده اند و هنوز هم می تواند راه رفتن در اطراف سالن کنگره. دستورالعمل های کنونی نمی خواهد که به نام برای من برای تست و نه قرنطینه. این بود که من فوق العاده احتیاط را از نگرانی برای آسیب دیده ریه که منجر به آزمایش” کنتاکی جمهوری خواه در بیانیه ای گفت شنبه.

پل, 57, حال بخشی از ریه خارج می شود در ماه اوت پس از آن آسیب دیده بود زمانی که او توسط همسایه اش در سال 2017. حمله او را با دنده شکسته.

پل که در زمان آزمون دوشنبه گذشته گفت که او فکر آن را “بسیار بعید” است که آن را دوباره مثبت چرا که او تا به حال شناخته شده در تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس و یا بیمار شده است. او با حضور در جمع آوری کمک در مارس 7 با دو نفر که بعد از آزمایش مثبت اما پل گفت: او هرگز با تعامل هر فرد است.

دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کنیم تست برای هر کسی که با علائم و کسانی که تا به حال در تماس با دیگران با این ویروس آلوده.

“من معتقدم که ما باید بیشتر تست بلافاصله حتی در میان کسانی که بدون علائم است. طبیعت COVID-19 من قرار داده — و ما همه در یک Catch-22 وضعیت. من مناسب نیست معیار برای تست و یا قرنطینه. من تا به حال هیچ نشانه و خاص برخورد با COVID-19 فرد مثبت است. با این حال سفر به طور گسترده در ایالات متحده و ملزم به ادامه انجام این کار به رای گیری در مجلس سنا. که همراه با این واقعیت است که من یک مصالحه ریه به رهبری من به دنبال تست. با وجود مثبت نتیجه تست من بدون علامت باقی می ماند برای COVID-19” پل گفت. “گسترده تر تست و کمتر انگشت اشاره ما بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>