ماه رمضان تقاضا نفت خام و رکود کشیدن برنج باسماتی آتی کردن 6%

در بازار داخلی در ماه رمضان برنج تقاضا نرم است.

باسماتی برنج آتی قیمت به سقوط نزدیک به 6 درصد در یک هفته در هند کالا و ارز (ICEX). تحلیلگران آن را نسبت به نرم جشنواره تقاضا و بهبود منابع و تاثیر خام معدنی ،

در ICEX, ممکن است قرارداد معامله شده در حدود Rs 3,309 هر quintal روز جمعه در حال سقوط از بالا لوتی تومان 3,498 در مارس 17 – قرارداد. حدود 66 درصد از هند 6.5 میلیون تن برنج باسماتی صادر شده است. فوق العاده پایین در قیمت نفت خام هستند به احتمال زیاد به یک تجزیه به اقتصاد ایران, کشورهایی که عمده خریداران برنج باسماتی به گفته کارشناسان.

اخبار مرتبط

“عربستان سعودی در مواجهه با آن بدترین شوک اقتصادی از سال 1999 به عنوان یک کسری مالی از 15 درصد است. خلیج فارس کشور است که با توجه به استقراض گسترده طرح به قید وثیقه از اقتصاد آن در حال غرق شدن از دو شوک از همه گیر و نفت خام رکود” گفت: آجی Kedia مدیر Kedia مشاوره در کاهش قدرت خرید یکی از خریداران عمده. “در چنین سناریو خواهد کرد و اگر از آن د-prioritises واردات از جمله کسانی که از برخی از بالا پایان محصولات غذایی مانند برنج باسماتی” Kedia گفت: FE.

در بازار داخلی در ماه رمضان برنج تقاضا به نرم, به عنوان مصرف کنندگان شده اند, جوراب زنانه ساقه بلند برای مقدس دوره شروع جمعه. عرضه کرده بود پس از بهبود نسبی از سرگیری عملیات در برنج میلز. این بیشتر ارائه چشم انداز قیمت ضعیف است.

حتی در نقطه بازار, قیمت برنج باسماتی, برنج بعید است به تشدید عنوان برنج صادرات انتظار می رود که محدود به چند محدودیت در صادرات محموله جنبش به عنوان بخشی از Covid-19 محدودیت گفت: آناند Goyal, برنج معامله گر.

Pusa 1121 برنج نقطه قیمت کاهش یافته است و از 30 تومان به ازای هر کیلوگرم به 28 تومان در هر کیلوگرم است. معامله گران احساس آن ممکن است شناور در Rs 23-25 به ازای هر کیلوگرم قیمت گروه در روزهای آینده. دولت foodgrain تولید هدف 298 میلیون تن برای 2021. عادی به بیش باران, پیش بینی آی, منجر به افزایش در برنج خروجی. این ضمنی تقاضا بیش از حد به نظر نمی رسد بیش از حد گلگون برای برنج باسماتی قیمت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de