رم معبد ساختار پایه برای آماده قبل از 2024 نظرسنجی: VHP رم Vilas Vedanti

Vedanti تصریح کرد که طبق خواسته های پرستاران و seers معبد باید 1,111-پا بالا.

کار رئیس جمهور Vishwa هندو Parishad رم Janmabhoomi Nyas رم Vilas Vedanti روز یکشنبه گفت که او احساس کردند که ساختار اساسی Ram معبد در ایودیا آماده خواهد بود قبل از 2024 انتخابات عمومی. او در صحبت با خبرنگاران در اینجا. “پس از شکل گیری (Ram معبد) اعتماد توسط مرکز روند ساخت معبد بزرگ را آغاز کرده است. من احساس می کنم که ساختار اساسی معبد ساخته خواهد شد قبل از 2024 انتخابات,” او گفت:.

“شصت و هفت هکتار زمین در این محل تولد از خداوند Ram پردیس ثابت خواهد کرد ناکافی به عنوان آن خواهد بود که بزرگترین معبد در جهان و بین المللی گردشگری, محل, همچنین,” او اضافه شده است. “این امکان وجود دارد که دولت تشکیل اعتماد خواهد شد که برای به دست آوردن زمین بیشتر از اطراف ساختمان بزرگ معبد” سابق BJP MP است. Vedanti تصریح کرد که طبق خواسته های پرستاران و seers معبد باید 1,111-پا بالا.

اخبار مرتبط

“رم معبد در ایودیا باید آنقدر زیاد است که قابل مشاهده است در اسلام آباد کلمبو و کاتماندو. در هم با ما آرزو, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه اعلام کرد که رم معبد خواهد بود آسمان بالا,” او اضافه شده است. پرسید که چرا رهبران در ارتباط با Ram معبد جنبش را پیدا کرده اند که در اعتماد به او گفت که کسانی که در برابر آنها مواردی هستند که شنیده می شود در دادگاه و چه کسی جنگیده بودند انتخابات در خطوط نگه داشته شده است از آن.

“من تا به حال خودم مبارزه Lok سبها انتخابات دو بار” او اضافه شده است. “اعتماد توسط دولت خوب است. افرادی که نمایندگی آن را می خواهید برای دریافت معبد ساخته شده است به عنوان هر آرزوی ما,” او اضافه شده است. متهم کنگره و Aam Aadmi Party (AAP) درگیر بودن در دهلی خشونت او خواستار CBI کاوشگر در برابر کنگره رهبران سونیا گاندی, راهول گاندی, پریانکا گاندی و دهلی وزیر Arvind Kejriwal.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im