رم معبد در ایودیا به توسعه در VHP مدل ساخت و ساز شروع به ظرف شش ماه

Ram Mandir Trust, Ram Mandir dateرم Mandir توسعه یافته خواهد بود در VHP مدل طراحی 30 سال پیش.

VHP Ram, Mandir مدل: ان رم معبد در ایودیا خواهد بود بر اساس 30 سال-مدل طراحی شده توسط Vishwa هندو Parishad (VHP). مدل توسعه داده شد توسط رم Janmabhoomi Nyas سه دهه پیش است.

اما برخی از تغییرات ممکن است به معرفی این معبد پیشنهاد شکل و مقیاس سوامی Govind Dev گیری یک عضو از Shri Ram Janmabhoomi Teerth Kshetra اعتماد گفت. VHP مدل از این معبد دارای دو طبقه در حالی که وجود وزوز در اطراف بالا بردن ارتفاع این معبد از 125 به 160 و همچنین اضافه کردن اضافی طبقه سوم.

اخبار مرتبط

“معبد ساخته خواهد شد بر اساس VHP نقشه.وجود دارد می تواند تغییرات پیشنهادی خود را شکل و مقیاس” او گفت:.

VHP رهبر و دبیر اعتماد Champat Rai گفت: این مدل موجود از معبد استفاده می شود در ابتدا به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ تاخیر در شروع ساخت و ساز کار می کنند.

“اولویت ما در حال حاضر است که برای ساخت آن با توجه به VHP مدل” Rai گفت.

هر گونه تصمیم گیری در مورد تغییرات در این معبد طراحی از جمله افزایش ارتفاع آن و یا طبقه گرفته خواهد شد بعد اضافه شده است.

در ضمن اعتماد رئیس Nritya گوپال داس گفت PTI که ساخت و ساز در معبد شروع خواهد شد در ظرف شش ماه در حال حاضر نهایی مدل.

“معبد ساخته خواهد شد که در آن خداوند رم ساکن در ایودیا. از آن خواهد شد بر روی خطوط از مدل نشان داده شده قبلا. آن را ممکن است با اندکی تغییر. نه معبد ساخته شده بر روی chanda و نه با دولت مالی. از آن خواهد شد ساخته شده با مردم و کمک به,” او گفت:.

پیشتر گزارشهایی بود که کار آغاز خواهد شد در رم Navami که می افتد در 2 آوریل. رم Navami جشن به مناسبت تولد از خداوند رم.

جلسه بعدی اعتماد برگزار خواهد شد در ماه مارس 3-4 در ایودیا. اعضا به احتمال زیاد برای نهایی تاریخ ‘bhoomipujan و شروع معبد ساخت و ساز.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>